Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözöm a babával. Jó...

Elköltözöm a babával. Jó döntés? Az anyámmal rosszabb lesz a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hetes kislányunk a vőlegényemmel és 2 napja az anyukáméknál lakom Vele, mert a vőlegényemnek hosszabb üzleti útra kellett menni. Anyukám mondta, hogy ne legyek egyedül a picivel, addig legyünk Náluk, jó lesz.

A kislányunkkal nincs semmi gond, nagyon jó baba, nem sír. Hajnalban ébred egyszer, akkor kicsit nyöszörög, de nincs soha az a teli torokból ordítás.


Viszont a mostohaapám így is őrjöng, hogy neveljem meg a gyereket, mert kib***za innen, megveri, meg ilyeneket üvöltözik, de vörös fejjel...

Anya szerint ne vegyem komolyan, meg nem gondolja végig, amit mond. De akkor is, mi a párommal nem szoktunk üvöltözni a pici mellett és nem attól nyugszik meg, ha kiabálnak a közelében.

Anya férje így is egy élősködő, ezt már többször is elmondtam Neki, de nem hajlandó válni.


2015. jan. 29. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, innen el kell menni. Az üvöltés sem tesz jót, de mi van, ha egyszer megteszi, amivel fenyegetőzik? Ezt nem szabad kockáztatni.
2015. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés, azonnal menj a nyugalomba vissza. Kisbaba közelében nem kell undorító féreg.
2015. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes babáról így beszél ez a t@hó? Anyád is marha "jó fej" hogy fontosabb az a f@..fejj mint az unokája. Egyébként én a lábam nem tenném be oda a picivel, amíg az ott lakik. Kicsit gondolkozzál már te is, van külön családod, legyél otthon a picivel, nyugalomban, védd meg.
2015. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
-j
2015. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos h elmennék még akkor is ha az anyám megsértődne, nekem a baba egészsége fontosabb mint h anyukám hisztizik e két napot mert elmentem. Ilyen ember közelébe se vinném a kicsit. Mondjuk amúgy se vinnék ilyen kicsit több napra sehova mert neki most megszokni kell a kinti környezetet, de nem hetente másikat.
2015. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én húznék vissza a békés otthonomba. Egyikőtöknek sem tesz jót a stressz. Ha nem bírod egyedül, anyukád menjen át néha segíteni, de így nem jó.
2015. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben az első üvöltözés után kezdtem volna összecsomagolni.


"hogy neveljem meg a gyereket, mert kib***za innen, megveri, meg ilyeneket üvöltözik, de vörös fejjel... "


Az a gyerek 3 hete jött a világra. Ha a mostohapád ezt mondta, gondolom, te is tisztában vagy azzal, hogy mennyire értelmes ember, nem beszélve az érzelmi intelligenciájáról.


Ha valóban azt mondta, amit leírtál, én ezek után úgy lennék vele, ha édesanyám látni szeretné az unokáját, akkor erre nálunk lenne alkalma, én oda többet nem vinném.


"Anya szerint ne vegyem komolyan, meg nem gondolja végig, amit mond."


Ezt egy három hetes újszülöttnek is el tudja magyarázni anyukád, akinek a feje felett üvöltözik egy eldurrant agyú felnőtt férfi?

2015. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Költözz, nincs min gondolkodnod. Mármint neked, mert az anyádnak lenne! Ha a kisunokám mellett a párom ordítana, meg ilyeneket mondana, mint anyukád párja, akkor neki kellene költözni, nem a gyerekemnek, meg a kisbabájának. Szép kis anya az ilyen, aki ezt eltűri!
2015. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pici babával neked kellett volna otthon maradni, anyukádnak meg jönni hozzád, nem hogy te utazgass el hozzá. A pasas nem normális, szóra sem méltatom. A párod helyében elmagyaráznám neki, hogy ha még egyszer az életben felemeli a hangját a gyerekre, az lesz az utolsó perce.
2015. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért egy 3 hetes babáról így beszélni, és üvöltözni mellette, anyud meg lerendezi annyival, hogy nem kell komolyan venni, mindenen túl tesz. Én biztos hazavinném a nyugalomba, anyádnak meg megmondanám, hogy szégyellje magát, amiért ez az unintelligens vadbarom fontosabb neki, mint a saját unokája. Én nem is vinném többet a gyereket addig oda, amíg anyud "párja" ott van. Ilyenre senkinek sincs szüksége.
2015. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!