Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan sértődtem...

Szerintetek jogosan sértődtem meg? És egyre rosszabb a kapcsolatom a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Tegnap kerek perec megmondta nagyapám, hogy nem vagyok férfi, mert nincsen izmom. Pont ő pofázta a szövegét, miközben neki soha sem volt annyi ereje, mint nekem. Faterom meg támogatta őt.

2015. febr. 22. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez olyan nagyon rossz vélemény,hogy nincs izmod? Azt akarják, hogy sportolj. Ezen igazán nem kellett volna megsértődni. A nagyapád jobban megsértődhetne, ha olvasná, hogy milyen stílusban írsz róla, hogy "pofázta a szövegét". Nem szégyelled magad? Miért vagy te ilyen sértődékeny? Nem lesz ez jó, a lányokkal szemben is állandóan meg fogsz sértődni? Az a helyes szerintem, ha valaki kimondja a véleményt, ezen nem kell fennakadni! Mondd, hogy rendben, nekem elég ennyi izom is, vagy jó, majd el fogok kezdeni fekvőtámaszokat csinálni, és akkor erősebb leszek, vagy holnaptól elkezdek majd futni például. Ne sértődj meg, az nem vezet sehova sem!
2015. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem sportolhatok semmit sem. Szívproblémáim vannak egy kis ideje. Addig napi rendszerességgel mozogtam. Azóta viszont nem tehetem meg. A tesióra nagy részét is ki kellett venni az órarendemből. És igen, így beszélek róla, mert 18 éve zaklat a hülyeségeivel, úgy beszél, mintha ő valaki lenne, miközben ő egy részegeskedő állat, aki mindenkinek beszólogat!
2015. febr. 24. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!