Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyre roszabb a helyzet mit...

Egyre roszabb a helyzet mit csináljak?

Figyelt kérdés

El akarok menni itthonról nem bírom. Teljesen kikészít anyám... folyton piszkál, minden dologért megharagszik!! A múltamban elég sok rossz dolog történt, és állandóan arra emlékeztet! Kiborít!!

Szerintem a múltat el kell felejteni, főként a rossz dolgokat!!! Nem pedig előhozni folyton. Mindig azt kell csinálnom amit ő mond. Ha szarul vagyok vagy ha nincs kedvem menni valahova , de oda azt akarja mennyek akkor muszály vagy megharagszik!! Pár hónap és 18 leszek alig várom , hogy el mehessek...

szerintetek gonosz dolog hogy ezt kívánom bárcsak elmehetnék innen örökre??


2015. febr. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orokre, ha el tudod magad majd tartani.
2015. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam az első mondatot, és rögtön betippeltem az életkorodat, be is jött a tippem. Bioszórán nem tanultatok a kamaszkorról? Ilyenkor mindenkit idegesítenek a saját szülei. Tök normális, majd kinövöd.
2015. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nicola73 válasza:
Nem írtad fiú vagy lány vagy, de én arra következtetek írásodból, hogy lány. Szerintem beszéljétek meg közösen, akkor mikor anyud is kicsit nyugodtabb, mondjuk egy vasárnap mikor nincs annyi (házi)munkája. Az nem megoldás például, hogy elmész otthonról dacosan és keresel pár jó havert akivel "lógni" lehet és ne feledd "rossz társaságok megronthatnak jó szokásokat". Ha van valami jó barátnőd akkor vele megbeszélgethetitek a problémád. Ha viszont fiú vagy akkor apádhoz kell fordulnod - feltéve ha együtt a család, mert sajnos manapság nem ez a leggyakoribb - és mint apa és fia beszéljétek meg hogy te úgy érzed már felnőttél és szeretnéd a magad életed élni. Szerintem ő még ezt nem így fogja érezni és ad tanácsokat amiket jó ha megfogadsz. Sok sikert és kitartást.
2015. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!