Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mi reagálnátok?

Anyukák, ti mi reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok, ha a 13 éves lányotok egy 17 éves fiúval lenne együtt? Mit tennétek?

2015. febr. 25. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

13 eves lanyom ne legyen egyutt 17 eves fiuval, de 13 evessel se, hiszen meg csak kislany. majd 15 eves koratol mar aktualis a tema, de 13 evesen???

na de hogy a kerdesre valaszoljak: a korkulonbseg ilyen korban meg sokat szamit, es egy 17 eves biztos hogy nem csak beszelgetni akar a lanyoddal. sajnos, ha tiltod, csak rosszabb lesz. engedd egy kicsit, de ne nagyon legyen egymasnal alvas , ill. ha nalatok vannak, akkor lehetoleg legyen otthon valaki , hogy ne igazan legyen alkalmuk szexelni. aztan nyugi, par honap es lecseng, es ugy is ott hagyja a fiu.

2015. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már egy jó ideje együtt vannak. Pár hónapja.
2015. febr. 25. 20:29
 3/10 anonim válasza:

ha tiltani fogja csak rosszabb lesz!!!

Sokkal de sokkal rosszabb

2015. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem tetszene.De ha eltiltod hazudozni fog és tetszik nem tetszik ugyis találkozni fognak.Jobb ha sokat beszélgetsz vele és megengeded.Ha még nagyon gyerek ésszel gondolkodik a nagy lav kimerül egy csókba.Mi is voltunk kis kamaszok és szerelmesek is,aki azt mondja nem az hazudik.De micsoda boldogság volt egy kéz fogás vagy egy puszi.Az én lányom 16 volt amikor össze jött egy 21éves fiúval.Nagyon nem tetszett.Mondtam neki hozd fel megakarom ismerni.csendes tisztelet tudó normális gyerek.Én is meg engedtem,gondoltam hamar lecseng.Hát tévedtem.Azota 3év eltelt,még mindig együtt vannak.Szeretjük és megszoktuk ezt a gyereket,de ettől függetlenül azt mondom ilyen fiatal lánynak nem kell tartós kapcsolat.Nem csavarognak nem vetik be magukat az éjszakába,nem alszanak egymásnál.tart ameddig tart.ha tiltottam volna akkor becsap.jobb igy.
2015. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

en amugy a fiut itelem el, nagyon ciki, hogy a sajat korosztalyabol nem tud senkit valasztani, es egy 13 eves kislanyra mozdul ra.

gondoljunk bele: az egyik alt isi 7.es, a masik meg kozepsuliban majdnem vegzos. gaz es kesz

2015. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki, de le kell írnom egy jó példát: a sógorom 18-19 éves volt, amikor megismerkedett a sógornőmmel, aki éppen mint a Te lányod, 13 éves volt. Nagyon jól megvoltak, a lányka szépen leérettségizett, utána fősulira ment Pestre. A sógorom ott vállalt állást, így akkor már együtt laktak. A fősuli után visszaköltöztek vidékre,összeházasodtak. Most született babájuk, az anyuka 29 éves, tehát nem kapkodtak el semmit, ők nagyon jó példa. Persze ehhez kellett az, hogy már fiatalon nagyon érett gondolkodásuk volt.
2015. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még általánosba járt, mikor összejöttek.
2015. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Magam is csak pár évvel vagyok idősebb a lányodnál. Nyilván, ez a felállás nem az igazi, sőt... De ellenpéldaként szeretném megemlíteni az osztálytársam, aki 14 évesen jött össze egy 17 éves fiúval, és már 2 éve együtt vannak. :)
2015. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Előző voltam, 19-et akartam írni. 19 éves volt a fiú.
2015. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dolores55 ***** válasza:
Gyerek gyerekkel... papás-mamást játszanak nagyban? szomorú
2015. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!