Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amióta anyumnak pasija van...

Amióta anyumnak pasija van nagyon rossz a kapcsolatunk, emiatt szinte egesz nap sirok, o meg szep szoval le se sz*r. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emiatt az atlagom szepen le is romlott 4,2-re (4,8-rol...)

Mondok par szituaciot, hogy milyen bunko velem:/

-Bejon a szobamba este 11-kor, elveszi tolem az egyetlen (meleg) takaromat es atviszi azt a pasijanak, mert szegeny fazik a legjobban befutott szobaban teli takaroban.. Az bezzeg nem erdekelte, hogy az az enyem es hogy mivel hideg allergiam van, este ha fazok megtobb piros foltom lesz..-

-Aznap tortent amikor kiderult hogy masnap fizikabol tzt irunk. Megkertem anyumat hogy segitsen mar egy kicsit, mert nem vilagos.. Hat nem szart a fejemre?! Leorditott, hogy menjek ki, mert nagyon fontos dolga van.. Aha, biztos fontosabb a pasiddal beszelni, minthogy raszanj a lanyodra 3-5 percet:")-

-Szinte minden hetvegen mennek valami 2 napos "nyaralasra" a kis dragajaval.. Nekem addig MINDIG kioszt feladatokat hogy takaritsak ki, vegyem meg ezt azt neki.. Eddig egyszer se kerdezte meg hogy nincs e kedvem veluk menni. (Multkor Olaszorszagba mentek par napra, en meg mar szinte terden alva konyorogtem hogy hadd menjek veluk.. Persze hogy nem vitt el)-

Es meg sorolhatnek egy csomot egy jo ideig.. Na meg mar probaltam ezt vele megbeszelni, de az lett a vege hogy atjott a pasija, es megint osszevesztunk. Mit tegyek???:( Semmit se torodik velem..



2015. febr. 28. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 10-es, egy oldalát ismered a sztorinak, amiből süt a féltékenység. Megkérdezném anyukát is.

Tudod, nem csak nemtörődöm szülők vannak, hanem kamaszkori világfájdalmat átélő, önsajnáltató tinédzserek is. Gyakoribb, mint a hanyag szülő.

Egyébként meg miért ne írnám le a véleményemet? Ez a véleményem, a kislány szerintem nem mond igazat teljesen.

Köszi a lepontozóknak, sose legyen szebb dolog az életükben :D

2015. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálom apukádat!

Nekem is ilyen az anyám a nevelőapám miatt, de nekem szerencsére apa él.

Nekem már 14 éve van nevelőapám, de még mindig nem tudtunk közös nevezőre jutni. Mindig befolyásolja anyámat és nem tudom megértetni anyámmal, hogy a nevelőapám hazudik és egy hülye buta ember.

Miatta anyám is gyűlöl, mert hogy mekkora egy sz4r gyerek vagyok. Miközben a belemet is kiteszem e testvéreimért, akikkel mellesleg nem is foglalkoznak. Én szoktam elmenni a legkisebbik öcsém szülőiére, mert ők nem szoktak ráérni.

Amikor bevallottam, hogy meleg vagyok, kidobtak, mert nevelőapám a fejébe vette, hogy nagy valószínűséggel majd megerőszakolom az öcséimet :) Mert ez teljesen ésszerű és normális gondolkodás...:)

Én azt javaslom, hogy ne foglalkozz vele, egyszerűen nem éri meg, hogy ilyen gyökerek miatt TE érezd rosszul magad, és a Te életed legyen rosszabb, és végképp ne veszélyeztessék a jövődet. Engedd el a füled mellett, és sz4rj a fejükre.

Szomorú, hogy most nem látja, de egyszer majd, mikor már idősebb lesz, rájön mit tett, de akkor már késő lesz és ő fog szenvedni

2015. márc. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Persze, hazudok.. Vegul is csak unalombol irtam egy regenyt, hogy mit is tegyek. Attol meg hogy xy tokeletes gyerekkorod van/volt, nem mindenkinek lehet az. -.-

Hogy tudnek tanulni, mint valami tokeletes kolyok, ha anyum folyton ordibal?! Na meg valoszinu azert fogytam 3 kilot, mert csak hazudok. Nagyon regota nem volt kozos programom vele, es nagyon rossz erzes. Lehet kene is nekem egy gerincfuzo, de leszarja, nem visz orvoshoz. Ezek utan, hogy a francba ne sajnaltatnam magam? Persze, tudom vannak megrosszabb korulmenyek kozott elo gyerekek, akiket a szulei vernek, eheznek, de valjuk be az enyem se valami szuper jo.

2015. márc. 1. 14:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Uu 12-es sajnalom. Akkor majdnem egy cipoben jarunk
2015. márc. 1. 14:43
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
fel kel nöni és saját barátokat saját pasit szerezni anyukádnak joga van a boldogsághoz, a te dolgod a saját életed felépitése nem az hogy anyádét tönkre ted
2015. márc. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát kedves előttem szóló te komplett hülye vagy. Konkrétan azt mondod egy 13 éves gyereknek hogy nőjön fel,szerezzen magának pasit és barátokat. Gratu! 14 évesen meg az elköltözés jön?? Inkább a kedves anyukának kéne magára ismernie..
2015. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
13 évesen már nem kéne ilyen gyerekes féltékenykedést rendezni, igenis most kel elkezdeni kialakitani az önálló életet
2015. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

12-es:


Durva a történeted. Már bocs de anyád sem egy észlény, ha ennyire befolyásolható. Amint lehetőséged van költözz el, majd idővel anyád rájön milyen ostoba volt. Akkor lesz neki rossz, ha idősen egyedül lesz és egyikőtök sem fog neki segíteni, mert amikor nektek volt rá szükségetek akkor letojt titeket.

2016. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!