Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam folyamatosan csalódik...

A fiam folyamatosan csalódik az apjában mit tegyek?

Figyelt kérdés
El váltunk a volt párommal a közös fiunk velem van.apa kint dolgozik külföldön mikor haza jön egy napokra látja a gyereket az ithon töltött egy hétből.most van a fiam szülinapja már hónapok óta várja és az apja haza jött egy napra el vitte és nem vett neki semmit sem a születésnapjára ,még fel sem köszöntötte a gyerek úgy össze volt törve.majd meg szakadt a szívem érte.(300eftos fizetése van nem fizet gyerektartást sem.6éves a fiam.hogy magyarázam el a gyereknek hogy nem fontos az apjának ezek szerint???

2013. aug. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem fontos ne mond mert még jobban magába zuhan. Mond azt, hogy nem az ajándék fontos vagy vegyél neki te aztán ad oda a nevében ha nagyon kicsi, ha meg felnő úgyis maga rájön a dolgokra.
2013. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond, hogy nem fontos az apjának mert azzal tönkre teheted a kis lelkét. Beszélj az apukával, hogy a gyereknek szülinapja volt. Ha nem akar semmit tenni, akkor jó ötlet lehet, hogy a nevében veszel a gyereknek vmit. Szegényt nagyon sajnálom. Majd idővel tényleg rájön, hogy milyen valójában nem kell neked elmondani.
2013. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit sem,mikor nem jön az egy hét alatt csak egy szer.mindig azt mondom a fiamnak hogy dolgozik.ilyenkor még az is jobb volna ha nem keresné.tán nem szenvedne a gyerek.
2013. aug. 30. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg vegyél valamit a nevében, mert a gyerek a fontos. Az ő lelke. Aztán én kiosztanám az apát és elindítanám a gyerektartás lebonyolítását. Nem azért, mert nem tudnám ellátni a gyerekemet, hanem ha már van pofája semmibe venni a gyerekét, akkor az ő tőle kapott pénzt minden hónapban eltenném egy bankszámlára, hogy a gyerek jól induljon meg az életben.
2013. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én apám dettó ugyanilyen szar alak. 2 hetente vitt el egy hétvégére és mindig zokogva mentem haza. Anya 12 éves koromban már képtelen volt azt mondani, hogy "De apád szeret", mikor tudtam, hogy nem így van. Meg is szakadt a kapcsolat. Fájt a dolog, néha még mindig fáj, de apám egy gerinctelen féreg és remélem, egyedül döglik meg. A gyerektartást verd ki az ex-férjedből, az a pénz közvetve a gyereké - anyámat kegyetlen lecseszte a bírónő, mikor csak hosszú évek múlva vette rá magát, hogy tiltassa apám fizetéséből a gyerektartást, ami éppenséggel kellett pl.: a sulikezdéshez. A kedves papa ennyit áldozhat a gyerekére. Amit tenni tudsz, hogy nagyon szereted a fiadat az apja helyett is. Szegény kis srác, átérzem a helyzetét :(
2013. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!