Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám drogozik, de nem...

Anyukám drogozik, de nem tudom ezt hogyan kezeljem, mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Anya kokaint szív. Nem tudom mennykre gyakran. Azt tudom h akkkr csinálja amikor nagyon ideges, és nem bírja. Nem tudomcmit tegyek. Fogadjam el? Ő nem tudom. Milyen hatással van rám? A tény h anyám drogozik, nos ettől sírhatnékom lesz. És néha arra gondolok h 17 évesen tőle függ ez életem nagyrésze, néha ez megrémiszt. Mit tanácsoltok?

2015. márc. 10. 22:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*ö nem tudja h tudom. Ezt sikerült vhogy kihagyni
2015. márc. 10. 22:50
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Nincs egy felnőtt családtagod, akivel erről beszélhetnétek?
2015. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
a kokonak 15000 grammja alsóhangon, biztos azt tol? Ha azt használja akkor meg legalább tudod, hogy mit kell neki venni karácsonyra.
2015. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Még mielőtt bárkinek szólnál, beszélj anyukáddal, mert ha nem függő, csak néha él vele, le tudja tenni, akkor inkább az, mint hogy szólj a gyámügynek, anyukádat vigyék az elvonóra 3 hónapra, te meg mész rokonokhoz vagy az intézetbe. Gondolom ezt nem akarod! Ha függő, akkor viszont minél előbb kérj segítséget!!
2015. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

" A pszichiátriai kezelés csak különleges esetben, élet- és vagyonvédelem szükségessége esetén lehet kötelező jellegű,"


Egy kis kokóért senkit nem vihetnek el 3 hónapra.

2015. márc. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha veled nem viselkedik rosszul,törődik a családjával és nem hat ki a többi dolgára,például munka vagy ilyenek akkor hagyd inkább rá.Vagy ha nagyon zavar a dolog akkor próbálj vele beszélgetni erről de ha rögtön elítélő vagy vele akkor úgyis csak vita lesz belőle.Nem hinném amúgy hogy kokain volt az pont nem segítene az idegességén.
2015. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Először is:

A kokaint nem szívják.

Orrba szippantva vagy szurva fogyasztják, a füvet, biofüvet stb szokás szívni.

A kokain leginkább pörgető szer eufórikus hatással, de nem megnyugtat, hanem pörgős lesz az ember tőle.

Honnan veszed hogy pont kokain??

Rengeteg fehér por van, el se kezdem felsorolni. Az egyik válaszoló jól mondta, a kokainnak 15-20ezer forint grammja

2015. márc. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Először is. Milyen anyagi helyzetben vagytok? Milyen a házatok. Fogható rátok, hogy gazdagok vagytok?


Mivel a kokain grammja 15-16 ezer ft.


Egyébként meg úgy gondolom a spurival kevered.. Főleg, ha akkor szippant, mikor nagyon ideges. Attól ugyanis szeretet flash-e lesz az embernek. Küllemre ugyanúgy néz ki, mint a kokain. Csak hát sokkal olcsóbb és sokkal kevésbé veszélyes.


A kokain igazából halucinogén hatású..


Tudok egy esetről, hogy egy középkorú férfi valamikor a közeli múltjában kokainozott, aztán mikor a gyermekét karjában tartva utazott a buszon, halucinálni kezdett, szörnynek látta, majd kidobta a mozgó busz ablakán. A kisgyerek meghalt.


Nem hiszem, hogy kokain. Amúgy 17 éves vagy, beszélhetnél erről vele, mikor rajtakapod, elveszed tőle... Gondolom onnan tudod, hogy látod.. De te írod, hogy nem tudod mit tegyél. Hát el kéne venni tőle és kidobni. Nem kell elfogadni.

2015. márc. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 5-ös válaszoló, ezt nagyon nem jól tudod, olvasd el a büntető törvénykönyvet!

Egyetlen füvescigi elszívása után 2 év szabadságvesztés is járhat, akkor is HA AZ ELJÁRÁS SORÁN NEM TALÁLNAK NÁLA SZERT!

A büntetés elkerülhető, ha fogyasztó pl. saját használatra szerezte az anyagot, tehát nem árusító, ha a fogyasztó 6 HÓNAPOS KÁBÍTÓSZER-FÜGGŐSÉGET GYÓGYÍTÓ KEZELÉSEN VESZ RÉSZT!

Bocsánat, anyukát nem 3 hónapra kötelezik, hanem 6!

És igen, ha a bíró úgy látja helyesnek, bizony intézetbe küldheti a gyerkőcöt. Vagy a gyámságot áthelyezi az apára vagy egyéb családtagra. Mivel anyuka drogfüggő!

Tehát 5-ös válaszoló, sz'rul tudod! Ezért jobb, ha inkább beszél az anyjával, mert bizony nem vicc.

2015. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Még mindig jobb, mintha valami amfetamin származékot fogyasztana. Nem próbáltam soha a kokaint, nem is tervezem, de gyanítom, hogy kevésbé káros, mint az alkohol.
2015. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!