Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg, hogy...

Miért nem értik meg, hogy szégyellem a cigányságom?

Figyelt kérdés

Apa hallgatta a cigány zenét a kocsiban hangosan, (Mercedesbe, szóval még jobban szégyelltem, hogy ilyen kocsiban kell ilyen zenét bömböltetni!) én meg mondtam neki, ne cigánykodjon, vegye innen. Aztán magyaráztam neki, hogy a cigányok milyenek. Mi nem tartozunk közéjük, fehér bőrű vagyok! A beszédem is normális.

Aztán jött azzal, hogy ,,hiába nem vagyunk olyanok, mint a többi cigány, minket is egy kalap alá vesznek. Majd egyszer megérted...'' és elkezdtem sírni...


2015. márc. 17. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
faternak igaza van, de te tegyél ez ellen az életeddel és tetteiddel
2015. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
A nem ciganyok is hallgatnak cigany zenet mercikben. Ne torodj vele.
2015. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnálom a normális és jólelkű cigányokat, zsidókat, öregedőket, katolikusokat, muszlimokat, magyarokat, sérülteket, betegeket - igazi áldozatai a bűnöző szemléletű aberrált ítélkező, előítéletes agresszióknak.


BÉKE ! ! !

2015. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Andizsuzsi ***** válasza:
72%

Már megint egy kamu kérdés. De legalább mielőtt fölteszed elolvashatnád, hogy a vége kompatibilis legyen az elejével...


"szégyellem a cigányságom" - "Mi nem tartozunk közéjük"


Most akkor cigány vagy, vagy nem vagy cigány?

2015. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem értem. Ha nem vagy cigány, akkor milyen cigányságodat szégyellsz? Azt sajnálod, higy Mercedesben kell cigányzenét hallgatnod? Enyhén írsz csak zavarosan.
2015. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Andizsuzsi te tényleg ennyire buta vagy, vagy csak megjátszod?
2015. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Tisztázzuk: cigány vagy, vagy sem?! Némi ellentmondást érzek.
2015. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
SZerintem valaszto ugy erti, hogy nem ri le roluk a ciganysag. Irja, hogy nem ugy neznek ki, normalisan beszel, apja szerint nem olyan ciganyok mint a tobbi, gondolom nem lopnak vagy csalnak.
2015. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért nem értik meg, mert nem a származásodat kell "cikinek" érezni, vagy épp lenézni, hanem a bűnös tetteidet, és jelen esetben ahogy hozzáállsz a származásodhoz az semmivel sem jobb, mint ahogy a fajgyűlölők állnak hozzá ember társaikhoz. Ne a fajgyűlölőkhöz akarj tartozni és ahogy az első hszes írta te a tetteiddel legyél különb azoknál, mint akiket valóban szégyellsz. Mert szerintem te csak a rossz emberek felé érzel így, azokból meg akad bőven minden népségből, sajnos.
2015. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

"Andizsuzsi te tényleg ennyire buta vagy, vagy csak megjátszod?"


Tényleg.


"Aztán magyaráztam neki, hogy a cigányok milyenek. "


Mert egy Mercivel járó "nem olyan" cigánynak pont a gyereke magyarázza meg, hogy az "olyan" cigányok milyenek?

2015. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!