Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 5 hónapos babánkat apukája...

5 hónapos babánkat apukája nem gondozza. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
5 hónapos babánkat apukája nem gondozza, napi max fél órát fogja a kezében, és nem több. Feljelenthetem?

2015. márc. 20. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Viccnek ez gyenge. Ha meg komolya a kérdés akkor TE JÓ ÉG!!!!
2015. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Jó édesanyja van neki?
2015. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ennyi miatt nem lehet feljelenteni.

Egyébként nem is igazán értem a kérdést. Ő neveli a kicsit/ ő van vele otthon és így nem foglalkozik vele, vagy közösen nevelitek és munka után csak ennyi időt tölt vele?

Ha az előbbi és nem ad neki enni, nem teszi tisztába stb. az veszélyeztetés, ha az utóbbi akkor meg beszéljétek meg és segíts neki az apává válásban.

2015. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tudom,hogy ki vagy,de mégis hol jelentenéd fel, erkölcsrendészeten? Bűntényt követ el,elhanyagolja. Azonban az elhanyagolás itt nem azt jelenti,hogy nem játszik eleget vele, hanem hogy megvonja tőle az ételt, fürdési lehetőséget, meleg lakást. Ha egyedül lenne vele és ő lenne az egyetlen,aki foglalkozhatna a kicsivel,akkor más lenne a helyzet, akkor már gáz volna,ha ennyire nem foglalkozna vele. Viszont így,hogy te ott vagy neki, nincs elhanyagolva a gyerkőc. Sajnos így nem követ el szabálysértést,simán csak szemét. Tudom, nem könnyű, sok kitartást! Próbálj más anyukákkal barátkozni, több időt tölteni barátnőkkel, családtagokkal,ha van rá lehetőség, sokat kijárkálni játszótérre.
2015. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Te nem vagy normális. :D
2015. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Legalább nem lesz elrontva a sok kézbentartástól. :-)
2015. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

"simán csak szemét" Azért fékezzetek. 5 hónapos csecsemőt félórát dajkál, nem gondozza, csupán csak dolgozik, hogy legyen víz, kenyér az anyának és a csecsemőnek


ideális helyzet


Igen ezt már fel kell jelenteni.


Hívd ki a kommandósokat!

2015. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Örülök, hogy a te gyereked boldog, szeretetteljes családban nő fel!
2015. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a szép az egészben, hogy anyagi támogatást sem ad
2015. márc. 20. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Na, ez már más. Gyerektartásért beperelheted.
2015. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!