Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anya megüt, feljelenthetem őt?

Ha anya megüt, feljelenthetem őt?

Figyelt kérdés

Anya mostanában egyre többször mondogatja, hogy "legszívesebben most lekevernék neked egyet" vagy hogy "még egy ilyen és kapsz egy pofont". Érzem, hogy már tényleg nem sok kell neki hozzá. Ha tényleg megteszi, fejlelenthetem bántalmazásért?


15/L


2014. okt. 23. 21:51
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
Inkább szállj magadba.
2014. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem...
2014. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2014. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%
Biztos adsz rá okott amiért meg akar ütni és ezt mondja!Lehet,hogy szót kéne fogadj!
2014. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
De hát ez családon belüli erőszak.. továbbá én is ember vagyok és senkinek nincsen joga engem megütni. Más kérdésekhez persze írják az emberek hogy "jelentsd fel, jelentsd fel".
2014. okt. 23. 22:03
 6/46 anonim ***** válasza:
87%

Egy tockos nem családon belüli erőszak. Nah meg gondolom adsz rá okot, amiért ilyeneket mond.

Manapság már mindenki csak a jogait tudja, a kötelességeit nem. Gyerekként ha kaptunk egy pofont, tudtuk, hogy baromi nagy bajt csináltunk. Elhihetted, soha többé nem csináltuk.

2014. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Már a kérdésedből látszik, hogy direkt provokálod anyukádat.
2014. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%

Egészen pontosan mikor, milyen helyzetben mondja ezt neked?

nem hinném, hogy akkor, amikor szép rendet csinálsz a szobában vagy segítesz a házimunkában. Igaz?

2014. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Csak 10 másodperce olvasom amiket írsz, de én most azonnal leküldenék neked egy tockost.
2014. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Én 18 éves vagyok, fiú. Engem se anyám se apám nem ütött, mert nem kellett. De ha olyat tettem volna hát, legyen megérdemeltem volna! Ez a "legszívesebben most lekevernék neked egyet" nagyon úgy hangzik hogy meg is érdemelnéd. Most nem kötekedésből, de nézz magadba mi az a rossz amit tettél, és semmiképp se jelentsd fel őt a rendőrségen. Anyát csak egyet kapsz az életben, becsüld meg, minden szava a te érdeked szolgálja. Lehet néha túlzottan rossznak látja a helyzetet, vagy nem ért meg, de azért gürizik hogy neked jobb legyen, hidd el.
2014. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!