Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A férjem véletlenül megütött.

Figyelt kérdés

A ezőtörténet az, hogy néhány hónapja új főnöke van, aki egy szaralak. Amióta kinevezték a férjem egyre feszültebb, frusztráltabb, keveset és nyugtalanul. Gyakran beszél is, csapkod...

Megpróbált másik műszakba átmenni, te tegnap megint visszadobták a kérelmét.

Éjjel, mikor szoptattam, nekiállt álmában halandzsázni, és ide-oda forgolódni az ágyban.

Letettem a picit, odamentem hozzá, és egy picit megráztam (ez eddig kizökkentette), de most hirtelen felült és ököllel arcon vágott, én meg átestem a kisasztalon.

Akkor még nem is éreztem a fájdalmat, ijedtemben rákiáltottam, és akkor látszott hogy kezd magához térni, (először az ágyon keresett) egészen addig mintha nem is tudott volna magáról.

Még nem látta, hogy hogy nézek ki.

Az eszem tudja, hogy nem direkt csinálta, mégis görcsbe rándul a gyomrom arra a gondolatra, hogy pár óra múlva itthon lesz.


2015. márc. 6. 12:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
50%
vigjatekba illo jelenet koszi hogy megosztottad :D
2015. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen veletlenul utott meg,ha lattad,hogy hadonaszik,nem kellett volna megrazni,ez reszben a te hibad is! Mit szolt utana ahhoz,hogy veletlenul megutot?!
2015. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%
Én nevettem volna a történeten.Én is ütöttem már le a szobatársamat,amikor megrázott,mert horkoltam,de még a kaller felé is lendült a kezem,amikor felvert a vonaton.Reflex.Ha te ezen megsértődsz,meg görcsölsz,nem vagy normális.
2015. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, nem szándékos volt hanem álmában tette. Mégis mi a fenétől félsz??
2015. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Beszélgetnék vele és próbálnék neki segíteni, új munkahelyet keresni ha ez ennyire kikészíti.. Viszont nem hibáztatnám meg ilyesmi.
2015. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
69%
Valószínüleg álmodott és a fönöknek tartott téged.
2015. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Álmában ütött meg! Egyértelműen rosszat álmodott, te elkezdted rázni (ez is milyen már?! Eszembe nem jutna rázni azt akit szeretek, hanem inkább simogatnám, és halkan szólongatnám, ezzel is nyugtatva), erre ő felriad, és üt. Írod is, hogy az ágyon keresett téged. Mégis mitől rándul görcsbe a gyomrod? Az ütés egyértelműen nem neked szólt.

Azért sajnálom a férjed, hogy szar neki a melóban, emiatt szarul alszik, láthatóan rémálmai is vannak, és ahelyett hogy nyugtatást kapna, még te is rázod...pfff...


28N

2015. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%

Mit tennék?

Röhögnénk egy jót rajta:)

2015. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mitől félsz, biztos nem esik jól meg ilyesmi, na de totál nem szándékos volt az ütés, tehát nem értem mi a gond :D szegénynek inkább egy kis nyugalomra lenne szüksége, nem arra hogy még ebből is feszültség legyen
2015. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
4%

Ezt mindenképp beszéld meg vele ,mert a kapcsolatotok rá mehet.

Ilyen egyszerűen nincs,hogy véletlen!H 1x megütött máskor is megfog ,ha hagyod.Nem félni kell beszélni vele.Ha ilyen agresszió alváskor elő jön lehet,hogy beteg.Bocs,de dokihoz sem ártana elmennie,mert így nem szabad viselkedni.ott a pici baba és mi van ,ha pont akkor üt meg ha ő a kezedbe van?

2015. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!