Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a szüleim belemenn...

Szerintetek a szüleim belemennének, hogy meglepjem a barátomat Bécsben?

Figyelt kérdés

A barátom Bécsben egyetemista és arra gondoltam, hogy mivel hétfőn lesz a szülinapja, meglepem.

Mert holnap hazajön és lesz is egy nagyobb meglepetésbulija, de jó lenne, ha a szülinapján is vele lennék.

4 hónapja vagyunk együtt (amúgy 11 éve ismerjük egymást).

Jövőre érettségizem, a mulasztott órákra igazolásom is lenne (több orvos ismerősünk van, mindig ők igazolják a kisebb, nagyobb hiányzásaimat).


2015. márc. 26. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem, kislányom nem foglak elengedni Bécsbe. Iskolába mész, punktum!

Anyád.

2015. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy anya nem így beszél... :)
2015. márc. 26. 16:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már kint nála? Ismered a várost, voltál már ott? Én csak akkor engednélek el, ha már voltál ott korábban, eligazodsz Bécsben és nem egy vadidegen helyet kell felkeresned.
2015. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán nehogy kiderüljön, hogy kint is tart egy barátnőt:D Belépsz a lakásba, hogy szia édesem, és épp egy csajban van benne :D
2015. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Többször voltam már előtte is Bécsben (a nagynéném 7 évig ott élt), de voltam kint most a téli szünetben, meg március elején is.

Nem egyedül mennék, mert a jogosítványomat csak nemrég kaptam meg, így azzal még külföldön nem vezethetek. De a legjobb barátnőm azt mondta, hogy szívesen elvisz, haza pedig úgyis a barátommal jönnék.


Nem tart semmilyen más barátnőt rajtam kívül. :)

2015. márc. 26. 16:56
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de ha 11 éve ismeritek egymást, és mégis anyukádról kérnél engedélyt, hogy kimenj Bécsbe, akkor elég fura a dolog. Mert vagy nem igaz a 11 év ismeretség. vagy kiskorú vagy még, és ezért kell engedély a szüleidtől. Én az utóbbira tippelek.
2015. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne igaz, hogy 11 éve ismerjük egymást?

A nővérem az osztálytársa volt általános iskola óta.

Amúgy pedig írtam, hogy jövőre érettségizem. Akkor elég valószínű, hogy kiskorú vagyok, nem?

Más valamibe szeretnél még belekötni? :)

2015. márc. 26. 17:02
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Kit érdekel mit csinálsz, csinálok?
2015. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tessék?
2015. márc. 26. 17:08
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok. Ha nagykorú vagy, akkor nem értem, miért aggódsz, hogy édesanyádtól kell engedélyt kérni, hogy átruccanhas Bécsbe a barátodhoz. Ha felnőtt vagy, akkor ilyet itt nem kérdezel idegenektől, hanem odaállsz édesanyád elé, és megmondod neki, hogy hétfőn Bécsbe mégy. Ennyi.
2015. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!