Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, Ő ad mindent ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, Ő ad mindent ebbe a kapcsolatba. Meglepjem? Mivel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő picit idősebb nálam, meg a nők kedvence is, szóval jóval tapasztaltabb ilyen téren, tudja, mivel vegyen le a lábamról. Régebb óta van közöttünk egy a "bizalmas viszony", de csak 4 hete vagyunk együtt, ebből egyet külön töltöttünk, mert én elutaztam síelni.

Tegnap este is összevesztünk és inkább hazajöttem. Erre felhívott, hogy úgy nem fekhetünk le aludni, hogy ezt nem beszéltük meg. Mondom oké, de ez nem telefontéma, szóval mindegy. Erre azt mondta, hogy jó, akkor menjek ki, mert a ház előtt ül a kocsijában egy adag gyorskajával (ez a gyengém).

Délelőtt is írt, hogy nem akarok-e kávézni vele egyet, de írtam, hogy nekem még suli van és nem ugorhatok ki egy 10 percre sem, marad az automatás kávé. Fél óra múlva, mikor szünet lett, ott volt a suliban és együtt kávéztunk... Fura volt, de nagyon jó.

Szóval mindig Ő talál ki ilyeneket, elviseli a hisztijeimet, én meg csak bénázok és égetem. Ha valami mégis eszembe jutna, arra gondolok, hogy milyen barátnői voltak már előttem és hogy tuti ezerszer jobb dolgokat csináltak Vele/Neki... Nekem ez az első kapcsolatom és ezt Ő is tudja, szóval nincsenek elvárásai felém, de azért nekem ez így rossz.


2015. febr. 19. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az előző nőit már megunta, és most egy olyannal akar lenni aki nem túl tapasztalt ilyen téren. Ha neked is tetszik márpedig azt szürtem le, akkor természetesen te is kedveskedj neki itt-ott valamiben.
2015. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!