Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meglépjem? Elfogadjam ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglépjem? Elfogadjam ezt az időpontot, vagy elhalasszam jövőre?

Figyelt kérdés
Hat évvel ezelőtt majdnem meghaltam mélyvénás trombózisban 20 évesen aug. 14-én. Rá következő évben augusztus elejétől 14-ét is beleértve kórházban voltam, műtöttek. Akkor szerencsétlen kapcsolatban tengődtem. Most, boldog vagyok, hozzámegyek a szerelmemhez, legjobb barátomhoz egyben. Kiderült, h az egyik híres étteremnek pont az aug.14-e jó, mert más lemondta, és utána legközelebb csak októberben lenne, de az is csak talán.
2010. jún. 7. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj, legyen akkor, ez a nap majdnem az utolsó nap volt, és a sors úgy hozza, hogy a legboldogabb napod lehet
2010. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el hisz egész életedben nem retteghetsz egy dátumtól.

Eddig nem volt jó kapcsolatod,de most van,és a legboldogabb napoddá fog válni ez a dátum :)

Sok boldogságot!

2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy veszed nem haltál meg ez pozitív, ez egy új élet esélye volt. A házasság is egy ehhez hasonló dolog, talán ez is a sírig fog tartani, mint az élet! Én már hallom harangokat, sok boldogságot!
2010. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! 15-én pedig 4 és fél évesek leszünk. Igen, engem az ragadott meg, hogy nem félhetek egész életemben egy dátumtól! Így van!
2010. jún. 7. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne fééj ettől a dátumtól, jó dolgok is történtek ezen a napon, pl 2 éve megszületett a fiam:)
2010. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, ne félj
2010. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 elika ***** válasza:
100%
Én is csak helyeselni tudok: végre széppé festhetsz egy eleddig csúnya napot! Hajrá!
2010. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj,hogy sokkal több semleges vagy jó aug.14-ét éltél már meg,mint rosszat.
2010. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

épp ideje,hogy felül írd a rossz augusztus 14-i karmát :)

mellesleg a többi rossz emlék is valahol egy újrakezdés volt nem?


augusztus 14 pedig az oroszlán jegyébe esik.méltóságteljesség, a NAP, a tündöklés

legyen egy szép nap :)

2010. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

na jobban megnéztem a Vénusz is a mérlegben lesz, és együtt áll a Mars-al igaz a Szaturnusszal is aznap,az a kamrma bolygója de vicces,hogy most pont a Férfit és a Nőt jelképező bolygó szorosan együtt áll akkor


menj hozzá :)

2010. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!