Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a szüleim belemenn...

Szerintetek a szüleim belemennének, hogy meglepjem a barátomat Bécsben?

Figyelt kérdés

A barátom Bécsben egyetemista és arra gondoltam, hogy mivel hétfőn lesz a szülinapja, meglepem.

Mert holnap hazajön és lesz is egy nagyobb meglepetésbulija, de jó lenne, ha a szülinapján is vele lennék.

4 hónapja vagyunk együtt (amúgy 11 éve ismerjük egymást).

Jövőre érettségizem, a mulasztott órákra igazolásom is lenne (több orvos ismerősünk van, mindig ők igazolják a kisebb, nagyobb hiányzásaimat).


2015. márc. 26. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha -gondolom, úgy tervezitek, hogy- még egy pár évig együtt lesztek, ráadásul tetszik, nem tetszik, iskolában a helyed, úgyhogy én (ismétlem ÉN) nem engednélek ki. Ha lesz is születésnapi bulija, akkor főleg nem, az ember nem percre pontosan ünnepli a születésnapját, hanem amikor tudja. Egyébként meg neki is ott van az egyetem, neked is az iskola, ha most nem tanulod meg, hogy nem hiányozhatsz akármikor, elég sz.r lesz amikor dolgoznod kell.
2015. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
10-es vagyok. Bocs, szüleidet akartam írni, édesanyád helyett. De a mondanivalóm nem változott.
2015. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Olyan munkám lesz, hogy én osztom be, mikor dolgozom, nem fix munkaidőm lesz.

Itthon nem veszik olyan komolyan ezt a hiányzós témát, amíg jók a jegyeim és nincs 25-nél több igazolatlanom (eddig 1 sincs). Igazolást meg mindig szerzek, így az meg van oldva már.


Ami miatt félek ezt felhozni, az az, hogy múlt héten sem mentem be, holnap sem fogok és szerda este elutazunk, a következő pénteken jövünk haza. Szóval most nem tartózkodtam sűrűn sokat a suli környékén.

Meg anyáék mostanában elég feszültek itthon, kb én vagyok a villámhárító. Anya tegnap már mondta apának, hogy inkább csomagoljon és menjen egy szállodába...

Ezért félek, hogy mire hazajövök, valamelyikőjük nem lesz már itt.

2015. márc. 26. 17:16
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Tőlük kell megkérdezni, de én nem lepném meg a barátom. Kellemetlenségek származhatnak belőle - és most nem arra gondolok, hogy esetleg nem hűséges. Ha ki akarsz menni hozzá a szülinapján, és a szüleid elengednek, akkor egyeztesd vele is a tervet, maga a figyelmesség, és hogy odautazol miatta is elég, hogy örüljön neki/neked:) Nem azt mondom, hogy nem örülnék, ha a barátom váratlanul megjelenne, de biztos, hogy jól megkavarná a dolgokat. Azt sem tudnám, hol áll a fejem:)

De elég nagy vagy ahhoz, hogy mérlegelj:

- ha mostanában elég sokat mulasztottál ezen kívül is, nem lesz baj a sok hiányzásból?

- ha otthon puskaporos a levegő, nincs most nagyobb szükség rád otthon?

2015. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Varsóba mentem ki meglátogatni a barátomat szülinapján, de engem anyum vitt ki. Szerintem azzal hogy kimész nem lenne gond, de úgy hogy otthon feszült a légkör szerintem könnyen lehurrognák a dolgot, tehát vagy igyekezz elkapni egy nyugodtabb pillanatot vagy mondj le a dologról...
2015. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
ó megint te
2015. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Tudod ez olyan felajánlkozásnak tűnik, inkább, mint meglepinek..
2015. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha már úgy is feszült otthon a légkör a szülők között akkor én inkább valamelyikőjüket fűzném meg, hogy vigyen ki. Neki is jó lenne egy kis kikapcsolódás.
2015. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!