Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányok miért nyomulna...

A fiatal lányok miért nyomulnak gusztustalan módon házas emberekre?

Figyelt kérdés
Sok házas barátom,haverom meséli hogy amióta házasok mindig megcélozzák őket a fiatalabb lányok és van melyiket zaklatják.Persze vannak gusztustalan férjek is,akik ezt ki is használják,de egy tisztességes férjnek ez nagyon zavaró tud lenni.Az ilyen lányoknak mi jár a fejében?Most csesszünk ki velük és mi megmutatjuk hogy mi vagyunk a jó csajok?Vagy még is mire jó ez?
2014. aug. 5. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Ma Magyarországon ott tartunk, hogy rengeteg a ri*anc. Sajnos a helyzet már javulni nem fog, ha tetszik, ha nem.
2014. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Barbixo ***** válasza:
45%
Ott a tökéletes válasz! Az elsőnél
2014. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Első jól írja. Az erkölcsösség ma már nem "menő", egyre több a ri..banc, aki bárkivel, bármikor...

Persze oké, hogy a férfi dolga az ilyen lányokat leépíteni, csak sajnos kevés házas férfi teszi ezt meg... Ez már csak rosszabb lesz.

2014. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Talán a lányok önértékelési zavaraiból adódik ez. Sokszor úgy érzem, hogy az ilyen csilli-villibe öltözött rossz kis k.ák akikről az ember azt gondolná, hogy tele vannak önbizalommal, kis szánalmas másoknak megfelelni vágyó nyomoroncok.

Mint ilyenek, nyilván nős pasit fognak keresni, hiszen be akarják bizonyítani, többnyire maguknak, no meg annak a másik nőnek a feleségnek, hogy ők jobbak, többek.


Így hát eszközöktől nem visszariadva bizonygatnak a környezetüknek, ahelyett hogy megkeresnék önmagukat.

Pont ezért van, hogy az ilyenek csak arra jók hogy az ember me.ja őket. Haszontalan önkritika nélküli banda. Mármint az önkritikát ebben az esetben átvitt értelemben írom. Hiszen ha valamilyen szinten nem lenne nekik, akkor nem lehetnének önértékelési zavarai.


No meg ott a másik véglet,aki hiszi is hogy nála jobb nincs a földön, így hát az elutasítást nem tűri. Mi az, hogy ő nem kell valakinek.

2014. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Simán figyelmen kívül kell őket hagyni. Amúgy nyilván azert csinaljak,mert sok házas ferfi hagyja magat, nekik meg "sikerélmény" higy hopp, ezt is meg tudtam szerezni,
2014. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagy arányban sikeresek ezek a lányok, ezért választják a legtöbben ezt. Aztán az is lehet, hogy nem gondolnak arra, hogy ez a pasi házas, mert nem az érdekli őket, hanem maga a pasi. Vagy bele akarnak ülni a jóba, hogy a pasinak már van gyereke (nekik már nem kell szülni), van háza (nem kell közösen venni), meg ilyesmik.


Meg lehet, hogy a vadászat is hajtja őket. Én nem szeretek mással közös dolgot használni, így sose tennék ilyet, de vannak más emberek:)

2014. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Férfiként mondom hogy ez nagyon zavaró és zavarba ejt.Ilyen nekem is volt már nem egyszer,ott áll mellettem a kedvesem és mit sem zavarva magát egy idegen hölgy elkezdett nyomulni,nagyon zavarba ejtő dolog ez.Jó párszor volt már ilyen szituáció,persze okot nem adtam rá.Megfogattam már inkább rá se nézek inkább a fiatalabb lányokra,mert egyből arra gondolnak.
2014. aug. 5. 09:31
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Mi van nem tetszik az igazság? A magyar lányok sajnos ribik. Ezen nincs mit szépíteni. Már nem 1960 van... Izgatja őket az idősebb farok. Persze, hogy kiakarják próbálni ilyennel is.
2014. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
A házas emberek miért nyomulnak gusztustalan módon olyan fiatal lányokra, akik a saját lányaikkal egyidősek..?
2014. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes én meg mindig az ellenkezőjébe futok bele, aztán még a pasi van megsértődve mikor az apám lehetne...


Amúgy passz, nem tudom miért jó házas emberre menni, nálam ha valaki foglalt az nem pálya vagyok olyan naiv, hogy feltételezzem ha én tisztességes vagyok talán az élet is az lesz velem, de az a helyzet hogy a pasik erre nem vevők lehet mondani, hogy csak havasi gyopárokkal találkoztam meg azt is hogy nincs szerencsém, de sajnos nem ezt látom.

2014. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!