Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimbek...

Hogy mondjam el a szüleimbek hogy a barátnőm tőlem kb 300 km re lakik?

Figyelt kérdés
Facebookon ismertem meg nyáron randim lessz vele és félek hogy nem engedne el segítsetek légyszi köszönöm

2015. márc. 28. 21:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért
2015. márc. 28. 21:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Fuh, nekünk ugyanez volt, vonattal 500km. De még Magyarországon belül mindketten.

Mennyi idős vagy?

Szerintem mondj el nekik mindent, úgy ahogy volt. Mesélj nekik róla, mutasd meg facebookon, hogy lássák nem képzeled és nem őrültél meg. Ha pedig találkoztok, akkor hivatkozz arra, hogy a lány szülei tudnak Rólad, és még sem várhatod el, hogy a lány utazzon először hozzátok! :) hajrá!

2015. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
300 km-re? csak szépen mond el nekik az egészet
2015. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a lány szülei tudják?
2015. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Se az ő se az én szüleim nem tudják mindketten 17 évesek vagyunk. És egyszerűen azt se tudom hogy kezdjem el
2015. márc. 28. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


De akkor hogy lesz a randitok? Mert egy nap alatt elutazni 300km-t oda, ott lenni Vele, és aznap vissza, annak nem sok értelmét látom. :( Hidd el 300km után annyira rottyon lennél, hogy nem tudnád hozni a formád.


A legideálisabb az lenne, ha szép lassan MINDKETTEN elkezdenétek mesélni a szülőknek, hogy "van egy lány/fiú, facen szoktunk dumálni". És szép lassan egyre többet, úgy, hogy nyárra már tudjanak mindenről.


A randit meg valahogy úgy képzelem, hogyha jófejek a lány szülei, akkor megengedik, hogy náluk tölts pár napot nyáron, megismernek ők is legalább. Szerintem nem várják el majd, hogy a városban, ahol laknak bérlej szobát vagy ilyesmi.

Nálunk a párom jött hozzánk először és másodszor is, én utána mehettem hozzájuk. (Azóta már együtt élünk.) Szóval tényleg hajrá!

2015. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A randi megvan mert jön le a barátnökkel nyaralni csak a szüleimnek nem tudom hogy mondjam el
2015. márc. 28. 22:26
 8/10 anonim válasza:
Ismerös a helyzet köztünk 400 km van :)
2015. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-kepzeld anya, megismerkedtem egy lannyal a neten es pont ide fognak jonni nyaralni. Mar meg is beszeltuk, hogy talalkozunk szemelyesen is. Ha ugy alakul, akkor elhozhatom bemutatni neked?


Csak lazan, ne kerits tul nagy feneket a dolognak, hisz meg ti sem talalkoztatok.

2015. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TunnerJóska válasza:
Ne görcsöljrá , fő az optimizmus , szüleid is voltak fiatalok , mondjel nekik mindent normálisan , meg értik :) mutas rolla fótókat stb , és akkor ha ott lesz mutasd be nekik ennyi :D bocsa a hibákért picit késővan már , de ez annyira aranyos :)
2015. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!