Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem ciki ha...

Szerintetek nem ciki ha anyával megyek moziba?

Figyelt kérdés

Anya meg akarja nézni a A lázadó című filmet moziban, és kérdezte hogy nem-e akarok elmenni.

Mivel érdekel a film, ezért én is meg akarnám nézni, de nem ciki anyával menni fiú létemre?


16/F



2015. ápr. 2. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Sőt, kifejezetten pozitív dolog.
2015. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Inkább az a ciki, hogy 16 évesen így gondolkodsz. Ezt valahol 12 évesen kellet volna kinőni.
2015. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
96%
Én lassan 18 leszek és apummal járok moziba, ha van olyan film amit mindketten megszeretnénk nézni, és barátnők nem tudnak jönni. Nem, nem ciki. 17/l
2015. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos dolog és egyáltalán nem ciki.
2015. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, h a jegyszedő röhögni fog, de ne foglalkozz vele. :-)
2015. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

szerintem se gáz, ha megnézed akkor nem csak párok járnak a moziba, családok is ugyanúgy.

sőt mondok valamit: egyedül sem ciki elmenni.

:) szóval menj nyugodtan

2015. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Az lesz a ciki, ha anyud majd nem lesz, és akkor eszedbejut, hogy cikinek érezted azt, hogy vele legyél!
2015. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%

tenyleg nem ciki, de azert azt vegyuk figyelembe, hogy teljesen mas tarsadalmi elbiralas ala esik amikor a lany megy az apjaval, mint amikor a fiu megy az anyjaval. sajnos az utobbira hamarabb mondjak azt, hogy szerencsetlen a srac es csaj helyett a sajat anyjaval megy el.

ennek ellenere: tovabbra sem ciki es jo szorakozast :)

2015. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Használj ki minden alkalmat, és szórakozz együtt vele, nevessetek, dumáljátok ki jó alaposan a filmet utána, és élvezd a társaságát! Felbecsülhetetlen értékű emlékeket szerezhettek! Aki szerint ciki szeretni az anyukádat és néhanapján egy kis időt vele eltölteni, lelki szegény! Jó szórakozást!!!! :) Én már láttam, szerintem tetszeni fog nektek! :)
2015. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Igaz én lany vagyok de örülnék neki ha anyám néha venne a fardtsagot hogY eljöjjön velem pl moziba...21 ev alatt egyszer nem volt közös programunk. Ez sokkal cikibb szerintem.
2015. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!