Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem ciki ha...

Szerintetek nem ciki ha anyával megyek moziba?

Figyelt kérdés

Anya meg akarja nézni a A lázadó című filmet moziban, és kérdezte hogy nem-e akarok elmenni.

Mivel érdekel a film, ezért én is meg akarnám nézni, de nem ciki anyával menni fiú létemre?


16/F



2015. ápr. 2. 12:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én a szüleimmel évente 1-2x elmegyek moziba, ha éppen olyan film van, ami mindhármunkat érdekel. (Jó, igazából anyával szoktuk kiválasztani, de apu is mindig eljön, mert állítása szerint "azért jön el, hogy vigyázzon ránk" :D :D ) Szerintem tök jó kis családi program, utána beülhetünk valahova kajcsizni, vagy vásárolni... Manapság amennyit dolgoznak az emberek, aligha van szabadidejük, és szerintem ha van olyan szerencsés valaki, hogy ilyen jó kapcsolatot ápol a szüleivel, akkor minden lehetőséget meg kell ragadni, mert egyszer majd csak azt veszed észre, hogy anya/apa nincs többé...

Szóval nem, nem ciki! :)

20/L

2015. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Nem szt. cuki .

Örülnék ha anya venné a fáradságot és elhívna.

2015. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!