Örökbefogadtak volna?

Figyelt kérdés

A szüleim x városban laktak.

Nővérem itt született x városban.


Én y városban születtem meg.

Szüleim x városban laktak még mindig.


Anyámnak zöld a szeme, apámnak barna.

Én AB-s vércsoport vagyok, közülük egyik se az.


2015. ápr. 3. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Anyám egyszer azt mondta, hogy nem lehetett töb gyerekük, csak a nővérem.
2015. ápr. 3. 18:39
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

"Anyámnak zöld a szeme, apámnak barna. "

Szép lehet, de a tiéd? (a nagyszülőktől is örökölheted:)

Van az embernek egy korszaka, amikor azt érzi, nem tudja, kik az ősei. De ez elmúlik. Hány éves vagy?

2015. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyik szülőd A, a másik B, akkor te lehetsz AB.
2015. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Es akkor Te nem kerdeztel ra, hogy megis hogy szulettel meg?
2015. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem bizonyítja, hogy örökbefogadtak volna.

Ha az egyik szülőd A-s, a másik B-s vércsoportú, akkor te lehetsz AB-s, és a nővéred lehet A-s, B-s vagy akár 0-s is.

Arról nem is szólva, hogy számtalan okból születhettél más városban, mint ahol életvitelszerűen laktok.

2015. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A fizikai jellemvonásokat meg 8 generációig visszamenőleg örökölhetted. Nekem zöld szemem van, húgomnak is, dédmamánknak volt zöld szeme, szüleinknek barna.
2015. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnek a szüleid, a nővéred, és te is szereted őket, akkor mi a gond ? Ez sokkal lényegesebb, mint az, hogy örökbe fogadtak-e !
2015. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindaz amit leírtál nem jelentenek semmit sem. Ha ilyen fura gondolat foglalkoztat téged legegyszerűbb ha rákérdezel. Tudod akik gyereket fogadnak örökbe el kell végezniük afféle tanfolyamot. Ott megmondják hogy a gyereknek csak annyi infót kell adni amire az életkorából adódóan kíváncsi, de arra őszintén. Szóval ha igaz hogy örökbe fogadtak, bár én nem hiszem, akkor anyukádéknak illik a kérdésre elmondani a valódi történeted.
2015. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és volt szülészeti osztály a városban 10 akárhány éve?
2015. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod mi a szep? :D

engem orokbe fogadtak..

Az eredeti "anyám" anyu testverenek a lanyanak a lanya vagyok... "eredetileg".

es tudod mennyire hasonlitom a tesomra? azaz a "mostoha tesomra" ( o lenne a nagynenem eredetielg..) mintha ikrek lennenk csak 21 ev kulonbseggel.... ha ranezek olyan mintha magamat latnam,ha o ram olyan mintha magat latna :D jo mi?

Am a lenyeg: kerd ki az anyaszuletesi kivonatodat ha ennyire nem vagy benne biztos.. De nezd meg a nagyszuloket es a ded szuloket is mert tuti hasonlitasz :)

2015. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!