Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miként dolgozzam fel ezt a...

Miként dolgozzam fel ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Hibámból adódóan különváltunk az élettársamtól,4 éves kisfiunk nála maradt.

Az együtt töltött 8 év alatt mindenem az ő anyagi javulását szolgálta,rengeteg hitel,stb.

Éppen mostanában kezdtünk volna helyrerázódni anyagilag,amikor az évek alatt felgyülemlett feszültségek miatt hatalmas veszekedések közepette elzavart végleg haza.

Most a saját lakásomban élek ami ugyanolyan mint mikor 8 éve a páromhoz költöztem,felújítani kéne,elavultak a műszaki berendezések,de hála a volt párom szépen helyrerázódott.

Olyannyira hogy már rá egy hónapra új barátja is van,cinikusan még meg is jegyzi,hogy milyen fantasztikus éjszakákat töltenek együtt mikor a kisfiunk nálam alszik.

Még egy nyamvadt számítógépünk sincs,vagy játékok,ha rossz az idő beszorulunk a négy fal közé és mesét nézünk,elbohóckodunk egymással.

Itt vagyok ebben a lehetetlen helyzetben,most már gyerektartást is fizetnem kell,teljesen legatyásodtam az együtt töltött idő alatt,és még kegyetlenül meg is vagyok alázva a nő által.

Kocsitól kezdve minden őnála maradt mert még az is az ő nevére lett véve,itt állok kisemmizve és ezek ellenére is szeretem még nagyon,pedig ő már lezárta az egész múltunkat.

Lassan idegösszeomlást kapok úgy érzem.


2015. ápr. 3. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Házassági szerződést kellett volna kötni... De szerintem mentsd ami menthető, nem érdemes ezzel foglalkozni, a cuccaid úgyse kapod vissza. Ha gép kéne tudok ajánlani :3

De tényleg annyira csődhelyzetbe vitt téged, hogy még egy gagyi társasjátékot se tudsz venni? Amúgy nem tudom, hogy intézte el, hogy gyerektartást fizess, ha a gyerek szokott nálad aludni. Ráadásul 4 évig nevelted. (valószínűleg mostmár nem kapsz nagy szerepet az életében) De vannak rosszemberek. "Az élethez szerencse is kell"

2015. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Atyaég... Te egy balek vagy. Mit tettél, h elzavart?

Nagy hiba volt mindent az ő nevére vettetek, de valamennyi korrektség a kedves hölgybe szorulhatott volna... Remélem, legalább a hitelek is az ő nevén vannak. Mit tegyél? Fogalmam nincs, őszintén. A gyerek elvan veled számítógép nélkül is, de az anyja pár játékot hozzád vághatna.

2015. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nem házasok voltak! Egyszerűbb lenne a helyzet, mert a házasság alatt szerzett javak, vagyon, oszthatóak lennének jogilag. De így... Jaj, szegény.

Kisfiú vagy kislány? Szerintem adnának sokan játékokat, én is megpróbálnám, ha gondolod.

2015. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a te számládról utaltátok át vmi árát akkor könnyű bizonyítani hogy a tied, visszaszerezheted.

Irasd be a gyereket könyvtárba, 18 év alatt ingyenes, legalább mesekönyveket ki tudtok venni meg ott általában van játszósarok/ingyenes gyerekprogramok bemehettek kicsit játszani is.

Meg kreatív oldalakat nézegess, hogyan lehet otthoni tárgyakból játékot varázsolni. Pl. só-liszt gyurma fillérekből kijön, 4 évest már leköti.

2015. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon egyszerűen. Ha van munkád, mellé a saját lakásod nem albérlet azért már egész jó kiindulópont még ha nem is egy villád van jelenleg.


Nem tudom mit siránkozol. Más emberek 50 évesen is albérletben tengődnek.


Áldozati szerepben akarsz tetszelegni, holott mind a te döntéseid voltak amiket felsoroltál, gondolom nem tartott pisztolyt a fejedhez a párod.


Olyan, hogy egy számítógépet már ilyen havi 4000 forintos részletre is lehet venni.


8 évig volt egy élet, lezárult, most újra fel kell építeni amit a 8 év alatt elhanyagoltál, de ez is csak akarat kérdése, ha összeszedi magát az ember ilyen paraméterekkel mint amit írtál egy év alatt simán összekaphatja magát.

2015. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!