Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minden dolgomba beleszól...

Anyám minden dolgomba beleszól, folyton bántalmaz, most a barátomtól is elakar szakítani, nem tudom mit tegyek, tudnátok tanácsot adni? Rettentő rossz.

Figyelt kérdés

Röviden a háttér: Apukám 3 éve meghalt.Azóta nagyon nehéz nekem...de próbálok mindenben helyt állni.Vidéken élünk és tartunk állatokat,+ e mellett anyukám dolgozik is.

Mivel láttam,hogy rossz neki egyedül,és még fiatal is,arra gondoltam megtanítom netezni,regisztrálok egy társkeresőre és ha talál valakit végre boldogabb lesz,de csak rosszab lett minden.

Annyit tudni kell róla,hogy szerintem elmebeteg.Mikor élt apum mindennaposak voltak a szidások,alig bírta szegény.

Most minden rám hárul.Ha valami 5cm-vel odébb van a helyénél már szabályosan visibál belem és szid a sárga földig.Leggyakoribb jelzők:idióta hülye, balf**z, idétlen, bugyuta, semmirekellő,pofátlan,szaros stb.Néha ütöget,karmol,de ezeket megtanultam kivédeni.

Ezek ilyen ideiglenes dolgok nála, pár óra után jön és ölelget meg puszilgat.


Visszatérve, talált egy embert,aki nem lakik annyira messze innen, néha eljött ide, ilyenkor persze anyum boldogan küldött a barátomhoz.Este jött,szexeltek egyet és ment haza, szerintem anyumnak fel sem tűnik,hogy csak erre jó neki.Sokszor panaszkodott már nekem,hogy bunkón beszél vele a pasi,nem kedveskedik, nőknapjára semmit nem kapott meg nem hívja fel,de persze elnézi ezeket.

A nagyobb gond az,hogy nagyon fura ez az ember, amolyan diktatorikus gondolkodású.Mindenkinél nagyobbnak képzeli magát, beképzelten beszél, folyton kioktat mindenkit, mikor beszélgetnek chaten anyummal folyton az eszméiről dumál neki és ráveszi anyumat.Az volt a legrosszabb amikor arról kezdte anyumat tanítgatni,hogy én rosszul vagyok nevelve, el vagyok kényeztetve, nem kellene ennyi mindent megengedni nekem.Holott kb 3x találkoztunk,akkor is pár szót váltott velem.Ez akkor volt,mikor a barátommal elmentem egy koncertre amit már hetekkel azelőtt terveztünk és nem ültem itthon a nagyszüleimnél mert vágtak disznót(szokás falun). Mikor ezeket monda anyum megvédett,hogy nem így van,és nem vagyok elkényeztetett,de nekem azóta megvan a véleményem róla.Hogy képzeli,hogy a nevelésemről oktat ki egy anyát,és 2 gyerekes nagyszülőt?Neki soha nem volt kapcsolata még,gyereke pláne...nem csodálkozom ezen.

Ezt még eltűrtem, és örültem,hogy anyum ebben nem enged,de most úgy látszik mégis.

Valamilyen okból elkezdett lázadni az ellen,hogy találkozzak a barátommal. Egész héten nincs itthon a munkája miatt,így tegnap este 9től 12ig nála voltam.Most is akartam menni és elkezdett szidni,hogy minek mennék máris?Majd megyek este minek kéne most is, én csak ezt tudom,ebből állok,a tekergésből, semmi mást nem tudok csak aludni és menni a barátomhoz,holott egész délután takaritottam itthon.Nem értem mi baja van,eddig nem volt ezzel gond:( Egész héten itthon vagyok, suliban jól teljesítek mert ha rossz jegyet kapok megint jön a szidás,hétköznap korán lefekszem, nem kocsmázom,nem cigizem,nem járok rossz társaságba,minden szabadidős programom abból áll,hogy egy kicsit a barátommal lehetek,és mostmár ezzel is baja van.Nekem ebből elegem van nem tudom mit tegyek.

Pár hónap és betöltöm a 18at. Már nem birom mellette folyton sírnék,de elmenni nem tudok,nincs pénzem:(

Kérlek segítsen valaki:(


2015. ápr. 4. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár napja is kiírtad. Akkor elég válasz jött... Inkább emeld ki.
2015. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kiírtam hasonlót,de annak a kérdésnek más volt a középpontjában.Abból megtanultam,hogy magasról teszek a másik ember véleményére, most annál inkább szenvedek az anyukámmal való kapcsolatom miatt,nem tudom mit tegyek:(
2015. ápr. 4. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem anyudat hagyd ÉLNI! KÖLTÖZZ EL ÉS MUTASD MEG!

Szintes biztos, hogy nem szól bele majd az életedbe és ő is örülni fog!

2015. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "visibál"???
2015. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a visít és kiabál keveréke!😂
2015. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan depresziós, kissé valóságot ferdítő amit írtál.

Biztosan van igazság abban amit írsz,viszont hidd el neki sem könyű,hogy egyedül kell fentratania mindent.

Te azon dühöngsz,hogy besegítesz az otthoni alapvető teendőkbe mellete tanulsz,iskolába jársz és egyetlen dolog ami igazán érdekel az a barátod és nem mehetsz el hozzá.

Nos te abba bele gondoltál kicsit is ő min megy keresztül? elvesztette a férjét a te apádat, még ha nem is volt minden napi harmonia köztük gondolom egy család voltatok.

Anyádnak egyedül kell gondoskodni mindenről ő elmegy dolgozni, hogy legyen pénzetek probálja egyben tartani a családot.

Mint ahogy neked is nehéz az életed úgy neki is, így érthető a néhai ideg összeomlása.

Valóban nehéz tartania magát szülőként minden szempontból és neked is ifju felnőtként!

Eddig apád volt a támasza negatív, pozitív értelemben,most te vetted át ezt a szerepet!

Legyél rá is kicsit tekintettel még ha úgy érzed igazságtalan is a helyzet néha.

Nem látod a dolgok valódi lényegét.

Te azért érzed magad sértetnek és dühösnek mert nem enged el a barátodhoz? ahol megnyugodhatsz,érzelmileg kicsit feltöltödhetsz,kényeztet,szeretget a barátod azt kapod tőle amire vágysz.

Az anyád azért vitázik veled annyit a barátod miatt mert egyedül érzi magát még ha nem mutatja akkor is.

Ezen nem gondolkoztál?

A chates pasit meg csak azért tartja hogy legyen valaki aki kicsit is de törödik vele pont mint te a barátodat.

Csak annyi a külömbség,hogy náluk alkalmi szex keretein belül kimerül a törödés.

Egymással kéne több időt töltenetek, feloldani azokat a negatív sérelmeket amik miatt folyton vita alakul ki.

Te a baratodhoz menekülnél őt meg rávetted,hogy beregizzen egy társkereső oldalra,hogy több idöt tölthes a barátoddal amig ő "szexel esténként"

Hát erre mit írjak még? szerintem le írtam mindent...

Remélem helyre jön a kapcsolat anyád és közted!! :)

De amíg mindketten így álltok hozzá esélytelen...

:(

2015. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2015. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!