Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám egész nap bömbölteti...

Anyukám egész nap bömbölteti a TV-t és az agyamra megy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy a lakásunk és olyan hangosan hallgatja a TV-t, hogy nem lehet mellette létezni. És nem elég, hogy hangos, még ilyen muzsika tévéket nézeget és az agyamra megy ezzel. Nem tudom elhinni, hogy valakinek null huszonnégyben ez kell.

Próbáltam beszélni vele, de annyi a válasza, hogy azt néz és azt csinál amit akar és még ő sértődik meg, amiért szólok. De így nem tudok tanulni sem és az agyvérzés kerülget már... mit csináljak vele?



2015. ápr. 5. 17:07
 1/6 anonim válasza:
59%
Húzd ki a tv-t :)
2015. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
1-t kiegészítve: és dugd el a kábelt.
2015. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyott hall. Nekem apám csinálja, de ő még plusszban üvöltve ásítozik is. A lakás másik végében hallom. Elálmosít, felidegesít, bántja a fülem. Tanulni én sem tudok. Sőt, már anyám is rászokott.
2015. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Menj el sétálni.

Menj át egy osztálytársadhoz és tanuljatok együtt.

Menj át egy csendes rokonhoz, nagyikhoz.

2015. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyomd le az automatát és mond azt, hogy elment az áram.:)

Vagy ajánld fel, hogy elkíséred a fülészetre, ott hátha rendbe teszik a hallását.:)

Én is szoktam néha hangosan zenét hallgatni, de nem minden nap és nem a nap nagy részében, szóval azért ezt már túlzásnak tartom.

2015. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha újabb fajta tv-tek van, akkor vegyetek egy vezeték nélküli fülhallgatót amit lehet hozzá csatlakoztatni. Nálunk így oldódott meg a probléma.
2015. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!