Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek játszuk el ezt a...

Szerintetek játszuk el ezt a trolkodást a szüleinkel, vagy ez rosszul sülhet el?

Figyelt kérdés

Még kora délután voltam az osztálytársamnál, és ő mutatott egy 100 méteres telefonkábelt, amit elvileg most vett webshopból - néha rá jön az 5 perc, és ilyenkor ilyen műszaki egzotikumokra költi a zsebpénzét.

Nekem meg most eszembe jutott, hogy itt nálunk meg, mióta egy villámlástól leégett a vezeték nélküli telefon, max. csak konyhaasztal széléig tud elmenni vele. Egy ideig aztán volt bekötve egy 15 méteres kábel, de aztán az meg a modemhez lett felhasználva, azóta meg méginkább akarna elmászkálni a telefonnal, de nem tud.


Én meg megjátszanám mondjuk azt, hogy pénteken, amíg nincsenek otthon - én korán hazajövök aznap - bekötöm a 100 méteres telefonkábelt, aztán a délután az osztálytársam "valamiért" felhív, és valamit ép meg kell nézzek neki a kertben, aztán szépen kimegyek, a zsinór pedig csak megy és csak megy velem.... és nem akar elfogyni.... :D XDDD XDD


Így elképzelve jó mókának tűnik, csak kérdés, hogy a gyakorlatban nem sülhet-e el rosszul. (Jó, max. az, hogy pont akkor nincsenek ott, de ez valószínűtlen késő délután, meg az annyira nem cucc, max. "próbálkozunk később")



2015. ápr. 8. 02:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ajtófeljárón -> AUTÓfeljárón
2015. ápr. 13. 00:27
 12/13 anonim ***** válasza:
kérdező, mi lett? ugye nem valami robbanékony izét akartál összerakni?
2015. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

MIII???!!


Ez neked honnét keveredett ide?

Telefonokról van szó, nem bombáról!! :O


Amúgy elfelejtettem a kérdést, de azóta meglett a fényképezőgépem. Bár legjobb lenne, majd ha egyszer alkalmam lesz élesben próbálgatni, akkor videót, ill. hanganyagot felvenni a dologról. ;)

2015. júl. 27. 17:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!