Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan ez a megoldás?...

Most komolyan ez a megoldás? Ketrecbe kell tartani?

Figyelt kérdés
Èn 14 èves lány vagyok...szeretek/szeretnèk kijárni a barátokkal de engem nemengednek a szüleim...a barátaim osztálytársaim kint lehetnek 2től 6ig èn meg ha kint vagyok,akkor már az van hogy fiuzok,stb...ezt nem èrtem az èn szüleim mièrt ijenek?ha ki is engednek fèl órára ami nagyon kevès főleg ha a barátokkal vagyok,ès èn előre meg is mondom,ès mindjg kèsek,akkor meg mèg annyira sem engednek ki...mit csináljak?

2015. ápr. 8. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Lázadhatsz éppen. De eredménye nem sok lesz. Olyanok a szüleid, amilyenek. Ezzel kell élned, amíg rájuk vagy utalva.
2015. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is hasonló volt a helyzet, eleinte jól viselkedtem, jól tanultam, mégsem mehettem szinte sehova senkivel. Aztán elegem lett és szó nélkül is elmentem otthonról amikor akartam. Nyilván lecsesznek érte meg minden, de olyankor is értelmesen közöltem hogy hol voltam, barátokkal voltunk, stb. És időben hazaértem mindig. Ezt látva később már természetessé vált hogy eljárok és semmi gond, megszokták a szüleim. Lehet hogy a te szüleidnek is ez kell, hogy rájöjjenek már nem egy dedós kislány vagy.
2015. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Sajnállak, hogy neked ilyen buta szülők jutottak. Ha egyszer elköltözöl, többé feléjük se nézz. Nem érdemlik meg. Az én lányom a te korodban már aktív életet élt.
2015. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hosszú F. Kelemen ***** válasza:
71%
Nézz körül. Sajnos ostoba emberekkel vagyunk körülvéve. Nagyon sokan vannak.
2015. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el magatokhoz a barátnőidet, és álljatok oda együtt, hogy kimennétek, a többiek 6-ig maradhatnak, te is akkor mész haza. Ezt viszont tartsd be.

Azért, mert féltenek, és túl aggodalmaskodók, nem kell felnőttkorodban hátat fordítani nekik, te is tehetsz azért, hogy jobban bízzanak benned.

2015. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
ha mindig késel ne is csodálkozz... lehet úgy vannak többet kéne a tanulással foglalkoznod, főleg a nyelvtannal?
2015. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Lázadj, tegyél ellene. Engem is féltettek, ráadásul egyke is vagyok, de ha kellett, megszöktem. Nem mondom, hogy nem volt nehéz, de szerintem rosszabb, ha hagyod magad elnyomni. A lázadás szerintem tök természetes folyamat.
2015. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A vègèn mèg megvernek :D de tenyleg meg fognak kiabálni ha elszökök
2015. ápr. 8. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Vita nélkül nem fog menni.
2015. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!