Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól nem zavarja...

Mennyi idős kortól nem zavarja a gyerekeket alváskor ha meg vannak fázva?

Figyelt kérdés
20 hós kislányom nagyon náthás,hiába szívom neki,akkor is szürcsög,alig alszik egész nap,éjszaka is sokszor felkel.
2011. okt. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

téges nem zavar ha megvagy fázva?

engem nagyon és ha nem kapok levegöt nem tudok rendesen aludni.ezért vannak orcseppek.

2011. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Náthásan én is szarul alszom, ez nem kor függő szerintem.

Az orrcsepp tényleg segíthet, de hát sajnos ez van...pár nap és jobb lesz.

2011. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőekhez!

Én 26 éves fejjel sem tudok jót aludni, ha nem szelel rendesen az orrom, vagy ha fél óránként fújni kell.

Szóval arra vársz, hogy lesz idő mikor nem fogja zavarni, akkor még sokáig kell várnod.


Az én szintén 20 hónaposom is megvolt fázva múlt hét elején. Éjjel is szívtuk az orrát, és ami nagyon segített, az éjszakára a Nasivin orrcsepp. 3 nap után már éjszaka nem kellett szívni, és el is múlt szépen a nátha. Ja meg kapta a Cebiont.

2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az előttem leírtakon túl az is segíthet, ha megemeled a fejét alvás közben. Pl. párnával, vagy ha kiságyban alszik, akkor a matrac alá is tehetsz valamit. Félig ülő helyzetben nehezebben dugul el az orra. Valamint vannak kámforos mellkenőcsök (baby luuf, ha jól írom), ez is segít, hogy kicsit könnyebben aludjon.
2011. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éves gyerekemnél most volt először, hogy nem zavarta és aludt éjjel:)
2011. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Adok neki calcimuskot,cebion C-t,luuf balzsamot is használjuk,nasic orrcseppet.A matraca alá mindig teszek plédet ilyenkor,hogy megemelje a fejrész.Csak arra gondoltam,hogy nagyobb gyerekek talán már jobban tudják ilyenkor a szájukon venni a levegőt,és nem mindenképp az orrukon akarják.
2011. okt. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!