Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális szülő az ilyen?

Normális szülő az ilyen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, egyetemre járok, mellette dolgozok, nem a buliért, hanem legyen miből venni magamnak kaját, ruhát. Szüleim elváltak, apám nem is ismerem, anyámmal élek. Ebből állt az egész életem, hogy felkelek, teljesítek, dolgozok a kajámért, alszok. Soha nem volt senkim, energiám meg időm sem volt. Pár !!!éve!!! megismertem lányt, akivel azóta is folyamatosan, napi szinten beszélünk, őszintén szólva én szeretem is, az egy bökkennő, hogy messze lakik ~500 km. Úgy alakult, hogy így az egyetem vége fele, kezdenek kicsit lazábbak lenni a napjaim, és jövő héten el tudnék menni hozzá, aztán ha jól alakulnak a dolgok, ez akár lehetne rendszeres is. Először látok lehetőséget arra lassan 23 év alatt, hogy boldognak érezzem magam ebben az életben. Erre drága anyám, aki engem mindennél jobban szeret ajajajajajaj mit csinál? Megmondja ha elmegyek, kirak a házból, kicserélteti a zárakat, és mehetek utamra.:) A kis édes. Komolyan, milyen szülő az ilyen? Le tudnám hányni.


22F


2015. ápr. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fél, hogy elveszít, hogy felnősz, csak nem tudja normálisan kifejezésre juttatni.
2015. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha olyannyira fél, hogy mehetek a francba azt hiszem van mitől félni, mert többet az életbe nem keresem.
2015. ápr. 12. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

kollégiumban nem kapnál helyet? lehet, hogy jobb lenne, nem együtt lakni, csak persze nagyon nehéz megoldani.

"Szüleim elváltak, apám nem is ismerem" - fel kéne keresni az öreget, és támogatást kérni. Tudsz valamit arról, mi volt a válás oka?

2015. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Kolesz, albi akár ismerősökkel többen összefogva, ha drága. Anyád érzelmi zsarolásba kezdett, mert rájött, hogy felnőttél és egyedül fog maradni. Rossz utat választott, erre rá is fog jönni idővel. Ne hagyd hogy tönkretegye a boldogságod!
2015. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. ha van igazi szar alak, akkor az apám, nem kívánom fejtegetni, de ez nem opció.
2015. ápr. 12. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

(de ha csak anyukád elbeszéléséből tudod ezt, nem biztos.. mi itt csak a sötétben tapogatódzunk, keresgélünk, mi lehet, a megoldás)

Kollégium nem lehetséges?

2015. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok szülő ilyen. Főleg akik egyedül nevelik a gyereküket.

Nincs társuk, majomszeretettel csimpaszkodnak a "gyerekbe", és nem engedik felnőni.

Mond el neki, hogy ha jó kapcsolatot akar Veled, engedjen utadra!!

Ezt a harcot előbb utóbb meg kell vivnod, és inkább előbb.

Ne félj, ha a sarkadra állsz, meglátja (nem beismeri!!), felnőtt a gyereke.

Erőt kívánok hozzá!!!!

2015. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!