Mit tehetnék 17 évesen?

Figyelt kérdés
3.os gimnazista vagyok, étkezési tavaraim vannak (most főként bulémia) és egyre inkább úgy érzem, hogy 3 éve rosszul döntöttem az iskolával kapcsolatban, amikor hallgattam anyámra hogy mégis hová menjek. 4,7es átlagom van jelenleg egy erős gimnáziumban, de az anyám most ki fog venni, hiszen már nem vagyok tanköteles, és ki akar rakni. Ilyenkor mit tudnék csinálni? hogyan találok 17 évesen munkát? egyáltalán mi a fenét csináljak? azt mondják semmirekellő vagyok és hálátlan

2015. ápr. 12. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még kiskorú vagy nem rakhat ki
2015. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
gondolom most foglya betölteni a 18at hát csávó én nem tudom mit csinálnék a helyedbe sajnállak
2015. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apukaddal mi a helyzet?
2015. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielött még betöltöd a 18. évedet kérd a gyámhatóságon h intézetbe kerülj,utánna mint utógondozott tovább tanulhatsz
2015. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

menj rokonokhoz vagy ideiglenesen barátokhoz. de semmiképpen se hagyd hogy kiirasson az iskolából.

amúgyse célszerű, de főleg nem 4,7es átlaggal erős gimiben. vétek lenne feladnod, tanulj csak, ő majd rájön hogy hibát követett el!!

2015. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4,7-es átlaggal egy erős gimiből miért kell távozni?


Inkább örülnének, hogy ennyire jól tanulsz.


A semmirekellőségedről vitáznék a tisztelt szülővel.

Hogy hálátlan vagy-e, azt se nagyon gondolom, mert akkor nem lenne ilyen jó eredményed.


4,7-es átlaggal simán az lenne a kérdésem, hogy milyen tárgyak mennek jól, mit szeretnél dolgozni majd 5-8 év múlva?

2015. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!