Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek, ha...

Mit mondjak a szüleimnek, ha hajléktalan akarok lenni? 18/F

Figyelt kérdés

A gyenge személyiségem és a nagyon alacsony intelligenciám miatt én életképtelennek számítok, nem tudok elvégezni egy iskolát sem, munkahelyen sem tudom elképzelni magam.


Ezért inkább hajléktalan szeretnék lenni, ahol békén hagy engem mindenki. Persze ugyanúgy beszélnék a szüleimmel, csak másik városba mennék, de tőlük nem fogadnék el semmit sem.


2015. ápr. 14. 14:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg semmi eszed! ....
2015. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Tehát szimplán hülye vagy. Ne mondj semmit csak költözz ki a padra. Arra van már terved, hogy télen hol alszol és úgy egyáltalán enni mit fogsz?
2015. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon fárasztó. Nem utolsó sorban szomorú, ahogy egy fiatal felnőtt férfi 18 évesen feladta. Nevetséges. Menj utcára, éhezz, légy alkoholista, télen fagyj meg, mert ez életcél! Gratulálok!


Ennél még egy utcaseprőt vagy kukásembert is jobban tisztelek, azok legalább szorgalmas emberek. Te itt vagy egy egészséges fiatal testben és feladtad, minden ok nélkül. Tragédia, jobb szó nincs. N31

2015. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy akkor majd mindenki békén hagy? Ott kezdődik csak a zaklatás igazán...
2015. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
71%

Ó, nem vagy te hülye, csak lusta...


Azt bevenné a gyomrod, hogy az állam gondoskodjon rólad! Szegény szüleidet nagyon sajnálom!

2015. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Trafó1 ***** válasza:
61%

Nem kell félteni a hajléktalanokat én beszéltem egyel a tesco parkolóban kéregette a 100-as érméket, csak akkor adtam neki oda ha elmondja menyit keres vele:

egy délelőtt össze szedett annó 10 éve 2500ft-ot "aztán megyek berúgok, jól érzem magam , elfekszem valahol és holnap kezdem elölről".

Többet keresett mint én .

2015. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már megkérdezted egyszer... Miért nem vagy azóta hajléktalan, ha ennyire az akarsz lenni? Gyári munkára vagy kőművesek mellé simán mehetnél dolgozni. Az is jobb, mint a semmi. Nem szégyen az ilyen munka.
2015. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De azt volt a kérdésem, hogy "mit mondjak nekik"
2015. ápr. 14. 14:58
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Anya,apa! Elköltözöm,hajléktalan akarok lenni.Sziasztok!
2015. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te???? Ugyan már, dehogy leszel te hajléktalan, itt fogod még évek múlva is kirakni a szüleid internetén a hülye kérdéseidet arról, hogy miért születtél meg, amikor nem is kérted és miért vagy ilyen nyomorék, anélkül, hogy kiderülne bármi a valódi problémádról.
2015. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!