Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez már kibirhatatlan! Mit...

Ez már kibirhatatlan! Mit csinaljak? Utalom az apamat! (ekezetekert bocsi)

Figyelt kérdés
A szuleim elvaltak.Nincsenek nagyszuleim se tesom es kozelben elo rokonok.Az anyukam jelenleg Nemetorszagban lakik.Apammal elek.Olyan szinten beszel velem csunyan hogy mar nem birom.Megkerdeztem mar egy parszor hogy mi baja velem.Mindig az volt ra a valasz hogy mert ki van velem a fhasza es hogy dhogoljek meg.Egy szep szava nincs hozzam mindig azzal piszkal hogy milyen nagy a seggem es hogy mekkora combom van.Egyszeruen mar kibirhatatlan!Felvettem hogy hogy beszel hozzam es megmutattam a baratnomnek o is azt mondta mint sokan masok hogy ez pszihologiai eset.Sajnos nem tudok elkoltozni.Teljesen tanacstalan vagyok afelol hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel.13/L(helyesirasi hibakert is bocsi)

2015. ápr. 17. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egy darabig még sok mindent nem tudsz, hacsak nem azt, hogy szólsz az osztályfőnöködnek, hogy hívassa be édesapád, mert úgy veszi észre, hogy sokat sírsz az iskolában, meg nagyon magad alatt vagy.

Persze elmondod az ofődnek, hogy hogy viselkedik Veled.

Ez csak egy ötlet, biztos tud más jobbat is itt.

2015. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukadhoz nem tudsz koltozni ha neki is elmondod/megmutatod?
2015. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 éves kor betöltése után már dönthetsz arról, kivel szeretnél élni. Ha anyukáddal jobb a kapcsolatod, és ő is szeretné, akkor kervényezheted, hogy nála lakj.
2015. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemetorszagba tulzottan nem akarok koltozni:(
2015. ápr. 17. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ott talán jobb is lenne! Németország elég jó hely, most töltöttem kint fél évet egyedül (17 éves vagyok). 13 évesen még bőven megtalálnád a helyed, anyanyelvi szinten megtanulnál egy új nyelvet és ott az életkörülmények is jobbak...

Nem akarom erőltetni, ezek csak érvek Németo. mellett, persze nem könnyű itt hagyni a megszokott életet. De ha anyukáddal jó a kapcsolatod és vele szívesen élnél, akkor szerintem fontold meg ezt a döntést is :)

2015. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem költözz anyukádhoz, akár vonz Németország, akár nem, mert apukád tönkre fog tenni lelkileg. Nekem is hasonló apám van és engem úgy csinált ki, hogy együtt voltak a szüleim. Itt most nem arról van szó, hogy hol van kedved maradni, hanem az életedről. Ha nem akarsz megnyomorodni 18 éves korodra teljesen érzelmileg, akkor menekülj, költözz anyukádhoz.
2015. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!