Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el h a szüleim...

Hogyan érjem el h a szüleim megengedjék, h legyen barátom? 14/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 13:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
30%
Milyen barátra gondolsz? Mert ha párkapcsolatra, akkor sehogy. 14 éves gyerek vagy, még csak messziről nézegesd a fiúkat. Tanulj, segíts be otthon, tanulj főzni/sütni, meg ilyenek. Járj sportolni, vagy zenére, vagy amihez kedvet érzel.
2015. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
36%
Minek neked barát? 14 évesen még igencsak gyerek vagy. Ahogy az első írta, kezdj sütni, főzni tanulni, segíts be otthon. Az első ez legyen. Pasizni lesz épp elég időd. Sportolni is sportolhatsz. Én ebben a korban fociztam lent a haverjaimmal, akik srácok voltak, de eszembe sem jutott mást csinálni velük. És nem maradtam le semmiről. Hova sietsz?
2015. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 mtke ***** válasza:
31%
Minden gondolatom benne van az első válaszoló válaszában! 14 évesen nekem eszembe.se jutott a párkapcsolat! Bár már nem az a világ van.pedig még én sem vagyok öreg
2015. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Eléggé sokat segítek otthon...én mosok minden nap mert anyukám nem ér rá a sok munka miatt... sütni tudok és nagyon megszerettem ezt a fiút
2015. ápr. 20. 13:32
 5/37 anonim ***** válasza:
64%
barátkozni lehet, kézen fogva járni is lehet még a csók is belefér, de más komolyabb dolog nem ilyen fiatalon, túl gyerek vagy még a többihez!
2015. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk nagyon komolyabb dolgokat és ezt meg is beszéltük a fiúval, h ha járunk akkor nem megyünk bele komolyabb dolgokba,mert ahhoz még túl fiatalok vagyunk. Én annyit szeretnék vele h kézen fogva járás, csók.
2015. ápr. 20. 13:44
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem ezt a sok negatív reakciót a korábbi válaszolók részéről. Egy 14 évesnek jó esetben a "barát" annyit jelent, hogy valaki, akivel szeretik egymást, megfogják egymás kezét, csókolóznak, együtt járnak sétálni, meg moziba. Ez miért olyan szörnyű dolog 14 évesen? Nem abból kellene kiindulni, hogy két felnőtt esetében mit jelent egy párkapcsolat, mert egy 14 évesnél úgyis mást jelent.
2015. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, mond el a szüleidnek neked mit jelent a barát. biztos nem fognak eltiltani titeket ha mindent szépen megbeszéltek
2015. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

azert ne alszenteskedjunk mar, hogy igy korai meg ugy korai, meg manapsag, blablabla.... mar a kerdezo valaszabol is kiderult, hogy nem egy ostoba 14 eves, aki mindenkeppen hnap le fog fekudni a fiuval, aztan hetente valtogatja majd a pasikat maga korul.

egyebkent szerintem nem szukseges engedelyt kerni anyukadektol erre, csak mondd el, hogy van egy fiu akivel joban vagytok, stb. egymasnal aludni valoban korai lenne, de ha ilyen felig barati / felig kapcsolat tipusban csinaljatok, akkor nem lehet kifogasa ellene senkinek, ha csak nem romlik miatta a tanulmanyi atlagotok, vagy nem hanyagoljatok a csaladotokat.

2015. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem hanyagolom sem a családot sem a tanulást, nincsenek rossz jegyeim. Az ő szülei is nagyon ellenzik és az enyémek is hogy együtt legyünk. Mi viszont télleg szeretjük egymást , és nem akarunk semmi komoly dologba belemenni.
2015. ápr. 20. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!