Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy vehessek vizipipát?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólak kővel használnám (ugye 0%nikotin, 0%kátrány, és csak vízgőzt szívunk be meg aromát) szóval különösebb képpen nem lenne káros az egészségre. De attól tartok, hogy a szüleim ezt nem igazán akarnák elfogadni, és tartanának attól, hogy ez olyan mint a dohányzás... hiszen hasonlít is rá. De nem minősül annak mert nem fogyasztanak dohányterméket és meg 18 év alatt is meg lehet vásárolni nagyobb boltokban. Egyébként 18 éves fiú vagyok.

2015. ápr. 20. 20:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk magyarázd el nekik. Vidd el őket egy szaküzletbe, ahol hozzá ért emberek el tudják nekik magyarázni, hogy nincs ebben semmi rossz... én így kezdeném
2015. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Meg ópiumot is lehet vele szívni....
2015. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1# köszönöm

2# meg dohányt, meg füvet stb.stb. de nem kimondottan arra szakosodott és ez más kérdés, hogy kinmire használja. Ha pl fűhöz kellene akkor logikusan inkább tekerném mert 1olcsobb 2 egyszerűbb vagy vennék bong-ot. Logikusan ha ilyen tervem lenne akkor a szüleim háta mögött is simán elintézném a dolgokat.

2015. ápr. 20. 20:18
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de ha a füvet ki akarod próbálni vizipipával, nyilván el kell mondanod a szüleidnek, hogy akarsz egy vizipipát, máskülönben dugdoshatnád. Szóval akár lehet kamu is, hogy nem füvezni kell. Hát én nem engedném meg. Habár valóban nem tudom, hogy milyen hatásai vannak a vizipipának. Mondjuk a cigit se ismerem, mert soha életemben nem cigiztem és nem tudom felfogni minek kell azt a sart szívni, de arról legalább tudom, hogy vannak nyugtató hatásai az emberre, na meg azt, hogy függőséget okoz. A vizipipa tényleg 100%-osan mentes minden káros mellékhatástól? Milyen hatása van rád? Magyarul mi az értelme annak, hogy szívod a gőzt..?
2015. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem vagy elég felnőtt ahhoz, hogy megkérd őket és inkább itt kérdezgeted, akkor inkább hagyd a fenébe az egészet.
2015. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Azt hittem ilyen 14 éves vagy :D 18 évesen mit problémázol? Van saját pénzed rá? Akkor max annyit kérdezz, hogy lakáson belül használhatod-e.

Ha nekik kell fizetniük, akkor meg kérdezd meg, szülinapodra vennének-e, aztán ha nem, akkor ez van, nyáron menj el dolgozni vagy valami, aztán majd lesz annyi pénzed.

2015. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:24

Nagyon finom illata/íze van (jó ízesítésű dohánnyal/kővel), és tök jó hangulata van, összeül pár ember, dumálunk, pipázunk, nálunk kb a sörözést helyettesíti. Meg feelinges a "szertartás" ahogy megtömöd, meggyújtod, relaxálsz, próbálgatsz füstkarikákat fújni.... :D

De főleg az, hogy nagyon finom :)

2015. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

"Ha pl fűhöz kellene akkor logikusan inkább tekerném mert 1olcsobb 2 egyszerűbb vagy vennék bong-ot."


Bakker, én negyvenhez közeledve sem vagyok ekkora szakértő a témában :D

2015. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infót. Persze az aroma hozzá pénzbe kerül, szóval folyamatos anyagi kiadás, akárcsak a cigi. Vélhetően azért olcsóbb, nem ?
2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Naszoval: Az van hogy hiába van pénzem rá a szüleimmel élek együt de ha nem is így lenne tiszteletben tartanám a véleményuk. Azért vagyok szakértő mert szinte minden 10.filmben van a fűvel kapcsolatos jelenet illetve olyan generációban nőttem fel hogy hiába rendes közegben éltem mindig, mégis találkozik az ember olyanokkal akik ezt használják. Sosem dohányoztam és most sem fogok a vp kővel nem dohányzás csak vízgőz és aroma anyag. Persze valamilyen szinten káros ...de a kóla meg az energiaitalok is vannak ennyire károsak. Azért jó mert nagyon finom az illata és az íze is + ahogy említették hangulatos egy kisebb társaságbak vagy egy beszélgetéshez. Vagyok annyira felnőtt hogy eléjük álljak csupán reméltem hogy valakinek van tapasztalata amit megsozt hogy sikeresebb legyen a győzködésem. Elfogadom ha nemet mondanak de utánna nem próbálkozom be náluk késöbb mert szerintem az nevettséges. A véleményükre meg adok mert ők pénzelnek, ruháznak, és gondoskodnak rólam szóval nem elég az h be megyek a boltba megvenni mert már 18 éves vagyok. Majd ha gondoskodok magamról önállóan akkor így fogok tenni. De ez még néhány évig nem így lesz.
2015. ápr. 20. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!