Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha betegesen...

Mit tegyek, ha betegesen tiltanak a fiúktól?

Figyelt kérdés
Lassan 18 eves leszek, es nem volt meg komoly kapcsolatom, ami a szuleimnek es a vallasuknak koszonheto. A szex alapbol tabu tema nalunk, mert en meg "kicsi, eretlen,felenk" vagyok az ilyen erkolcstelen dolgokhoz, ideztem toluk. Eletem elao csokjara fel eve kerult sor, es amikor apa ezt megtudta, annyit mondott "gratulalok, gyonyoru vagy" es nem szolt hozzM egy hetig. Most ismerkedek egy sraccal, elokerult a szex tema is, beszelgetes szintjen. De buntudatom van a szuleim miatt...undoritonak erzem magam. Multkor kepeket kuldozgettem ennek az adott sracnak magamrol, es o is kuldott, apa pont benyitott, es nagyon megharagudott ram, azt mondta, nem erre nevelt, es menjek csak az osszes tobbi ribi utan... Meg hogy nekem majd isten jeloli ki a megfelelo embert. Mit tegyek? Vagyom a fiukra, es lelkiismeretfurdalasom van.17L
2015. ápr. 21. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez teljesen normális a te korodban. Ne legyen bűntudatos emiatt. Viszont a képküldöugetéssel óvatosan bánj! :)

A szüleid nehéz esetek de előbb utóbb el kell fogadniuk hogy felnősz. Szerintem próbálad megy elmonadni nekik hogy attol hogy valaki 1-2 éves komolyan kapcsolat után sexel attol nem lesz utcalány.

2015. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az arcomrol kuldtem, es ruhaban vagyok, semmi kihivo nem volt a kepekben.
2015. ápr. 21. 23:08
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

ne legyen lelkiismeretfurdalásod, és ne szégyelld magad, ezt inkább a szüleid tegyék..

teljesen normális, amit teszel, természetes, hogy ismerkedsz az ellenkező nemmel, ezzel mindenki így volt/van ebben a korban, és még fiatalabban is.

ha nem tudsz leülni, és megbeszélni ezt velük, akkor azt kell tanácsoljam, hogy titokban csináld.. fontos az őszinteség, de valahogy ilyen szülőknek én nem tudnék őszinte lenni..

2015. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A fanatikusan vallásos ember egyszerűen buta. Ne haragudj, de akinek nincs egy önálló gondolata és egy x száz éve írt könyv mondja meg hogy mit tehet és mit nem az mindennek való, csak szülőnek nem.

Szerintem ahogy lesz rá lehetőséged kezdj el függetlenedni, mert "zárdában" fognak tartani.

2015. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normalis amit erzel rbben a korban.

a szuleidnek kellene felfogni hogy nem a kozepkorban elunk.

2015. ápr. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
a szüleid begyöpösödött elmaradott agy mosott önsanyargató vallásosak...te dönthetsz, hogy követed e az ő példájukat...szerintük majd "isteni jelöli ki a megfelelő embert", de neked jogodban áll akkor istent játszani és választani...ez már beteges szerintem amit a szüleid művelnek...azt tedd amit jónak látsz, de azért ésszel! ne ess a ló túloldalára...te tudod mit akarsz, ne az agy mosott szüleid döntsenek helyetted...most már te eldöntheted, hogy szükséged van e az ő vallásukra, segítségükre...
2015. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Én is vallásos családban nevelkedtem, jó azért nekem nem voltak ilyenek mint neked, hogy nem szóltak hozzám.


1. A vallásos emberek nem önsanyargatóak, csak azok hiszik azt akik nem azok.


2.Ha szeretnél a szüleiddel vitákat akkor csináld titokban. Ha nem ülj le velük megbeszélni hogy szerinted már érett vagy a pasizáshoz, és megbízhatnak benned.


3.Nem kell hogy lelkiismeret furdalásod legyen mert a te korodban a tested így reagál.


4.Én a te helyedben, ha te is vallásosnak tartod magad. Meg mondanám a szüleimnek hogy szeretnék ismerkedni, de szívesem bemutatom a fiút, hogy tudják milyen ember, ismerjék meg, és amikor ők is látják hogy milyen szívesebben elengednek majd vele.

És bízzanak abban, hogy jól neveltek.Különben is lehet hogy Isten azt a fiút szemelte ki neked!


Lehet lepontozni! ;)

2015. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Le is pontoztalak!!!!!!!!!!!

Ez egyenesen erkölcstelen, paráznaság, szigorúan csak házasság után!!

Addig még a gondolatát is el kell vetni az ilyennek!!!!

2015. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%
Fiúzz!
2015. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Igazatok van egy 17 éves lánynak már szinte kötelező szexelni, de csak mértékkel!


Mert mindenki így csinálja, pár év múlva már azon sem kell aggódni, hogy mit vegyen fel a diszkóba mert elég egy bugyi azt gyorsan lekapják róla.


Igen vannak végletek ez az egyik a másik az amikor semmit sem szabad.


A szexről kell beszélni legalább anyukáddal, nem azért mert bármi lehet amit még nem tudsz, hanem hogy tudatosuljon, hogy már majdnem felnőtt vagy.


De az nem megoldás, ha mögöttük titkolózol mert az senkinek sem jó, és akkor tényleg nem fognak bízni benned.


Akárki akármit ír igen is fontos a gyerek-szülő kapcsolat, és az csak akkor van ha mindkét fél hajlandó nyitni.

Te vagy rosszabb helyzetbe mert ők tartanak el, és amíg ez így van addig sokszor el fog hangzani az "amíg az én házamban laksz kezdetű" mondat.

Már úgy sem sokáig foghatnak vissza!

Nem ismerlek a szüleidet sem, de én nem akarnék rosszat a gyerekemnek.

Lehet hogy ők sem azért mondják azt amit mondanak, hogy rosszul érezd magad.


Egyébként meg úgyis azt csinálsz amit akarsz!

2015. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!