Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálnátok most a helyemb...

Mit csinálnátok most a helyembe? Nagyon nehéz helyzetbe vagyok

Figyelt kérdés
pénteken találkoztam egyik haverommal meg a barátnőjével diszkóban, velük jöttem haza. a csaj másnap rám ír és így célozgat, hogy jól nézek ki megy ilyesmi, meg hogy amúgy sincs meg jól a haverommal stb... erre mostmár aztmondja szakítottak és találkozni akar velem. de én nem akarok emiatt a haverommal összeveszni, meg ez a nő se érdekel komolyabban max egyszeri alkalomra:D ti mit tennétek a helyemben? elküldtem volna már ha ronda lenne meg ilyesmi sőt szívem szerint így is megtenném, csak valahogy megvan bennem ez az ösztön, hogy ha egy jó nőnek bejövök és ilyeneket ír akkor egyszerűen nem tudom elküldeni.

2013. szept. 22. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
ha joban nezel ki a haverodnal akkor semi meglepo nincs a csaj azt csinalja ami oszotnsen bele van kodolva ne csodalkoz ha dugni akar veld hamarosan utana meg el fogja hagyni a haverodat miattad. aztan persze teged is ha talal megjobbat. ijenek a nok!!!
2013. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz a csajjal akkor a haverodat bukod, esetleg egy két fogad is ha olyan beállítottságú.
2013. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan beállítottságú:D de az a baj, hogy nem tudom hogy rázzam le, találkozni akar velem meg ilyesmi... mondjam meg neki személyesen?
2013. szept. 22. 12:34
 4/8 A kérdező kommentje:
vagy mit írjak neki, hogy ne is legyek bunkó meg meg is értse, hogy ez így nem működik?
2013. szept. 22. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem küld el a fenébe a r*bancot, max megdugod és cső... aztán elmondod a haverodnak hogy mi és miért történt. Esetleg a sorrendet felcserélheted, elmondod a haverodnak hogy mi van, elmomdod hogy "megbünteted" a csajt (XD), ha azt mondja, csináljad, megérdemli a r*banc, akkor egyértelmű a dolog XD
2013. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na hogyha nagyon jó haver akkor:

Írd meg neki hogy mivan és így rájön hogy nem jó barátnője van.Kérdezd meg hogy megbosszuljam e ezt és ha szerencséd van akkor mondja hogy nem tudom mire gondolsz?Ekkor te azt mondod hogy jól megb@ szom és otthagyom.Persze csak akkor csináld ha az a csaj nem rendes és könnyen belemegy az ilyenekbe.

2013. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat most vettem észre hogy ezt nagyjából előttem megírták :D
2013. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, legalább nem vagyok egyedül a véleményemmel.
2013. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!