Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy megengedjék a piercinget?

Figyelt kérdés

Spiderbite-ot szeretnék, viszont a szüleim nem igazán szeretik a módosítgatásokat. Azt is hosszú idő volt kikönyörögni (3 év, persze megértem, hogy egy 12 évesnek nem kéne festetni), hogy befesthessem a hajamat, mert tényleg rühelltem.

Most megyek szakközépbe és úgy gondolom, könnyebb úgy megszokni a tanároknak, hogy eleve azzal látnak, nem hogy valamelyik ottani évben csináltatom meg. Na meg, ha nagyon morognak érrte, kiveszem és kész.

15/L



2015. ápr. 26. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen igazuk van, en se engednem. Ha nem irjak ala, hogy beleegyeznek, nem tudsz mit tenni, max kivarni mig 18 leszel.
2015. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy hogyan beszélhetném rá őket, nem az, hogy vajon várnom kéne-e. :) Addig szeretnék, amíg nem akadályoz jelentősen. Valószínűleg felnőtt koromban a munkahelyeken nem igazán tolerálnák.
2015. ápr. 26. 17:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tiltakoznak ellene, akkor nem tudod őket rábeszélni úgy sem. Hátrányod származhat belőle már most, suliban mindig akad 1-2 konzervatív tanár...
2015. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az munkahelyfüggő, felnőttként egyébként is kevesebb megjegyzést kapnál, mint tiniként.
2015. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Piercinget 16 év alatt nem csinálnak normális szalonban. Tetkót meg 18 alatt nem.
2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De, piercinget 14 felett csinálnak. :)

Nem beszéltem még erről a szülőkkel, egyenlőre még a véleményüket se tudom.

2015. ápr. 26. 17:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Piercinget 14 felett csinalnak szuloi beleegyezessel. Max annyit tehetsz, hogy kerleled oket, lekenyerezed oket vmivel, vagy kiszurod magadnak, mint nalunk a gimiben sok csaj. Nem ismerjuk a szuleidet nem tudjuk mivel lehet hatni rajuk.
2015. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék úgy csinálni (kiszúrni magamnak), hogy nem tudják, itthon nem lenne jó vége. Amúgy pedig azért itt kérdeztem, hátha van valakinek valami ötlete, vagy ha van neki, hogy sikerült megkérni az ősöket. :)
2015. ápr. 26. 18:03
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Én ha a szülőd lennék akkor sem engedném meg ha sírnál érte. Száj, orr, szemöldök egyszerűen rosszul néz ki mindenkin.
2015. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szülőknek a legjobb érv hogy tetkót vagy piercinget szeretnél. A tetkó egész életedben marad, a piercing viszont kivehető ha meguntad és beforr a helye.

Egyébként igaza van a szüleidnek ha nem engedik. Ha most mész új suliba könnyen beskatulyáznak piercinggel olyan skatulyába amiből nehéz kitörni az évek alatt. Pusztán az első rossz benyomások miatt. Valószínúleg ki is fogják vetetni veled. A hajfestés más tészta. Ha új hajszínt szeretnél , akkor jobb ha most azzal ismernek meg a leendő tanáraid.

2015. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!