Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti miért szeretitek az anyukát...

Nikedas kérdése:

Ti miért szeretitek az anyukátokat?

Figyelt kérdés
Miben különleges, mit szerettek benne annyira.
2015. ápr. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert lehetőséget adott az életre.
2015. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
én nem szeretem.:)
2015. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanultuk suliban ezer éve, hogy ha meg tudod mondani, miért, nem is szereted.
2015. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem most nagyon nincs türelmem a betegségéhez, és szeretnék neki segíteni, de nem tudok. Nem akarom, hogy elveszítse emiatt a munkáját, de hajszálon táncol.

Nem tudnám megmondani, mit érzek pontosan iránta. Tisztelem a szaktudását, amiben eredményeket ért el, az igyekezetét, mert még mindig fejlődni akar, még ha nem is tud lépést tartani, de most eltávolodtunk egymástól a betegsége miatt, szégyellem azt az állapotot, amibe ha bekerül, kínos helyzetbe hozza magát és mindenkit, aki vele van, nem mernék megjelenni vele bárhol, és nem tudom, hogy lehetne áttörni azt a falat, amit a betegsége emelet körülötte.

Most nem igazán szeretetnek nevezném, amit érzek iránta, inkább sajnálom, és dühös vagyok azokra, akik hozzájárultak ehhez az állapotához.

2015. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb édesanya volt. Bármit tettem, mellettem állt, kíváncsi volt az életemre, mindent megoszthattam vele. Nem titkolta el, ha hibáztam - de ha leszidott is, tudtam hogy feltétel nélkül szeret.

MIóta nincs, nem találom a helyemet.

2015. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Édesanyád az, aki mindig veled volt, már magzati korodtól fogva, majd amikor megszülettél gondozott, szeretett, puszilgatott, majd amikor növekedtél nevelt a saját tanult, és ösztönös érzései szerint a legjobbra, maga szerint a legjobbra nevelt, ezt becsüld és szeresd benne mindig a legjobban. Az édesanyád mindig jót akart, ha rosszat tett vele számodra, akkor is, ezt sose felejtsd el. Én nagyon szeretem az édesanyámat, bár nagyon sok utat kellett bejárnom miatta, mégis tudom, hogy a leges legjobbat akarta nekem mindig a saját esze, érzései, tapasztalatai alapján. Tudni kell, hogy ő is csak ember, nem tökéletes, de az édesanyád. Nem is tudom igazán átadni szavakkal, hogy mit is érzek..
2015. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm annak aki válaszolt.

Mindenkivel egyetértek!

2015. ápr. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!