Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak itthon, hova megyek?

Mit mondjak itthon, hova megyek?

Figyelt kérdés

Magántanuló vagyok és délelőttönként nem nagyon járok sehova, de holnap délelőtt találkoznék egy barátommal (nekik nincs suli holnap). Érdekel a srác, de nem szeretném egyből elmondani Nekik, hogy találkozgatok valakivel csak ha komolyabbra fordul. A szüleim furcsán fognak nézni, mert imádom átlustálkodni a délelőttöket és csak akkor megyek bárhova is, ha fontos dolgom van. Ha elmondom, hogy egy barátommal találkozok rájönnek, hogy nem közömbös nekem a srác. Mit mondjak Nekik?

17/L


2015. ápr. 29. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Könyvtár?
2015. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nem egy himnemu barattal talalkozol, hanem egy lannyal.
2015. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nem nagyon járok könyvtárba:)

Lehet tényleg azt mondom, hogy egy barátnőmmel találkozok.

2015. ápr. 29. 21:42
 4/19 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy az összes barátnőmnek suli van.

Igazából a szüleimet nem zavarná, ha az igazat mondanám és simán elengednének csak aztán minden akörül forogna és tényleg nem szeretném csak, ha komolyra fordul

2015. ápr. 29. 21:44
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
17 éves vagy, nem kell ezen így pörögni. :D Azt mondod, hogy egy sráccal találkozol, és kész. Ilyen piti dologgal kapcsolatban szerintem felesleges hazudni. :) 18L
2015. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy baráttal sétálni. Ennyi nem elég?
2015. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

elégnek elég csak nem fogják érteni, hogy mi vett rá arra, hogy délelőtt menjek valahova:D

délután meg a srácnak dolga van így csak a délelőtt jó

2015. ápr. 29. 21:52
 8/19 anonim válasza:
0%
Szerintem is mondhatod, hogy egy barátnőddel találkozol.. elkíséred vásárolni vagy hasonló. A szüleid meg úgysem tudják, hogy kinek van/kinek nincs sulija aznap.
2015. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi lesz holnap a program a fiúval? Nem elég, ha csak annyit mondasz, hogy ezt meg azt szeretnéd csinálni, de azt nem említed, hogy más is ott lesz? Nem tudom milyen a kapcsolatod a szüleiddel, de csak nem kell minden piti dologért magyarázkodnod. Ha például sétálni szeretnél egyet, vagy beülni valahova egy jó helyre valamire, miért ne tehetnéd meg csak úgy?
2015. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Csak sétálunk egyet:)

Ha mindez délután lenne semmi gond nem lenne, egyszerűen csak tudni fogják, hogy valami fontos dolog, ha én délelőtt elmegyek:D

2015. ápr. 29. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!