Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak itthon, hova megyek?

Mit mondjak itthon, hova megyek?

Figyelt kérdés

Magántanuló vagyok és délelőttönként nem nagyon járok sehova, de holnap délelőtt találkoznék egy barátommal (nekik nincs suli holnap). Érdekel a srác, de nem szeretném egyből elmondani Nekik, hogy találkozgatok valakivel csak ha komolyabbra fordul. A szüleim furcsán fognak nézni, mert imádom átlustálkodni a délelőttöket és csak akkor megyek bárhova is, ha fontos dolgom van. Ha elmondom, hogy egy barátommal találkozok rájönnek, hogy nem közömbös nekem a srác. Mit mondjak Nekik?

17/L


2015. ápr. 29. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mondd nekik, hogy ne értsék félre, ez csak egy baráti séta:D
2015. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
44%
Esetleg segít valaki a leckében, mert magán tanuló vagy és nem érted.Mond,hogy barátnődhöz mész tanulni.
2015. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolni mész. Ha nagyon faggatnak, mond azt hogy meglepi vasárnapra. Úgyis Anyák napja lesz. De meglepivel is készülj :)
2015. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Uccsó: ez nem rossz ötlet! :)
2015. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, anya, apa elmegyek egy barátommal sétálni.


ÉS ha elkezdenek piszkálni vele, akkor leállítod őlket, akár 15x egy nap.

2015. ápr. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlkalkulálod a dolgot. Lehet, hogy szokatlannak találnák a délelőtti kiruccanásod, de úgy vélem, annak a normális indoknak, hogy "lemegyek egy barátnőmmel/barátommal sétálni, mert most ér rá", bele kéne férnie minden további nélkül. Nem ismerem a családodat, de nem tudom elképzelni, hogy mindenért egyből piszkáljanak. Ha mégis, az hamar leülepszik, hamar ráunnak a témára.


Egyébiránt élj az Anyák napjai ötletes válaszadó tanácsával.

2015. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne hazudj a szuleidnek. Ilyen apro dologban meg plane ne.....szerintem.
2015. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minek hazudni? Sétálni mész egy barátoddal. Ennyi. Ha rákérdeznek, akkor kitérsz a válasz elől. És ha rájönnek, hogy nem közömbös? Mi lesz? Semmi szerintem.
2015. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na, mit mondtal nekik?

Elhittek?

MIlyen volt a seta a sraccal?

2015. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!