Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ezt csinálnia anyának?

Miért kell ezt csinálnia anyának?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élek már 4 éve. Nem sokszor tudtam megtenni, hogy elmenjek hozzá. Most szeretnék elmenni hozzá, de csak vasárnap tudok reggel hazaindulni. Kiborult, hogy és hol fogok aludni, meg mégis kivel akartam ezt közölni. Mérges rám, és nem szól semmit...

Ideges vagyok, mert nem így akarom ezt. Bűntudatot kelt bennem emiatt, mert én is már el-el megyek itthonról.

19 L


2015. ápr. 30. 20:58
 1/3 mtke ***** válasza:
19 éves vagy nem köthet a szék lábához. Nagy lány vagy ertesd meg vele, hogy elég nagy vagy hogy vigyázz
2015. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyerekként kezel, ha pedig nem állsz ki magadért, akkor ez így is marad. 19 évesen már felnőtt vagy elméletileg, viselkedj is úgy!
2015. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem teljesen érthető, ha nem szóltál előre. Teljesen mindegy hány éves vagy, jogilag mit tehetsz, mit nem. Egy szülőnek mindig a gyereke maradsz és akkor nyugodt, ha tudja, hogy minden rendben.

Legközelebb ha terveid vannak, kicsit előbb közöld, szólj mikor, hol leszel, esetleg megereszthetsz néha egy telefont is...

Legalábbis nekem ez jön le a szövegből, nem az, hogy baromira korlátoznak és bűntudatot keltenek miatta.

2015. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!