Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért születtem alkoholista...

Miért születtem alkoholista szülőkhöz?

Figyelt kérdés

Én törvényben tiltanám alkoholistáknak gyereknevelés, és ha vissza akarná kapni a gyerekét akkor 3éven keresztül nem ihat egy kortyot se.


Sajnos egy ilyen szülők között kellet felnőnöm és gyűlölöm őket, mert gátlásosá tettek, és nem tudok beileszkedni 20F



2015. máj. 3. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is abba születtem, viszont a saját utadért te vagy a felelős. Ha benned tudatosult , hogy gátlásos vagy és nem illeszkedsz be, akkor ne a szüleidet hibáztasd, hanem indulj meg és tegyél ellene, vagy ha nem leélheted magányosan az életedet hibáztatva mindent és mindenkit amiért Te nem tudsz lépéseket tenni a saját ügyedért.

Jó érzés az önsajnálat, csak haladni nem lehet vele.

2015. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az írásodról nem ők tehetnek.
2015. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Javala válasza:
csak tanulj!! az megalapozza a jövőd, és ha tanulsz akkor sokra viheted még! hány éves vagy? ne feledd csak egyszer élsz, most vagy soha, később meg csak arra fogsz gondolni hogy milyen jó lenne ha lehetnék x,y .... gyerunk vedd a bátorságod és kezdj el tanulni!!
2015. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát, kommentelők, ti mind sötétek vagytok és korlátoltak, mint a lépcsőház. Nekem csak apám volt alkoholista, de éppen elég volt. A kérdező helyzetét teljesen átérzem, ti meg húzzátok le magatokat a WC-n, odavalóak vagytok.
2017. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Üdvözlettel: Egy 21 éves srác, akinek elege van az ,,okosokból".
2017. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!