Miért nem szeret anya?

Figyelt kérdés
nos, a szüleim elváltak anyának sem volt jó helyzete mert apa verte, és ugye ilyen dolgok. talán akkor kezdődtek a bajok amikor megszületett az öcsém. sohasem voltam rossz tanuló, 4.5 felett volt mindig az átlagom. de bántotr hogy soha nem dicsértek érte, viszont a négyesért már megkaptam hogy mennyire rossz vagyok. voltak kiközösítési problémáim, de azt mondta, megérdemlem, biztos velem van a baj. elég sokat vert, majd amikor már egy hét után is látszottak a nyomai és kétségbeesetten nézegettem mindig mondta hogy megérdemlem. egyszer anyáknapjára egy héten keresztül készítettem neki egy kisfilmet, hogy milyen csodálatosak az anyák és mennyi mindent köszönhetek neki, nagyon büszke voltam az alkotásomra. erre ő azt mondta csak, hogy milyen jól tudok hazudni és elment. soha sem mondta még hogy szeret. ha meg akarom ölelni legtöbbször ellök magától. folyton az apámhoz hasonlítgat, hogy akkora szemétláda vagyok mint ő, és hogy engem csak a pénz érdekel. mostanában pedig azt mondja hogy mennyire kövér vagyok (48 kg,155 cm:)) . nem enged el sehova, mindentől tilt, már az sem tetszik neki ha 4-ig bent kell maradnom a suliban. februárban volt hogy egy hétvégén nem voltam itthol(egy délután) illetve most májusban egy délutánra kéretőztem el, de már azt hallgatom azóta hogy nekem mindig futószáron kell lennem. sokszor fenyeget azzal hogy bead államigondozásba vagy levágja a hajam ha nem viselkedek. megpróbáltam beszélni vele de azt mondta hogy merem a szemére hányni hogy rossz anya. most 8.-os vagyok és évvégén sokmindenből leszek négyes, mert már elegem van a tanulásból már megint fenyeget. ha barátom van, akkor már r*banc vagyok (és szokszor mondja hogy ilyen jegyekkel annyira viszem 4.3-as átlagom van) és hogy nekem biztos bözög .. van még sok sok dolog amit nem irhatok le. mindenbe amit csinálok beleköt, kiforgat hogy megalázhasson a család előtt, vagy belém rughasson. sokszor ha pl kidugom a nyelvem az öcsémre (viccből de nem is értem minek magyarázkodnom) mondja hogy biztos fogyatékos vagyok.:) ha találkozunk barátnőjével és megdicsér hogy szép okos a lánya, egyből elkezd alázni és szidni ott mindenki előtt. rengetegszer szeretnék meghalni, mert ha a saját anyám nem szeret, ha rá nem számíthatok akkor hogy élhetek? mit tegyek?

2015. máj. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád az édesapád iránt érzett haragot vezeti le rajtad. Ez így nagyon nem jó, nem szabad hagyni, hogy verjen és terrorizáljon, mert ez nem más. Apukáddal nem tartod a kapcsolatot ? Ha igen, meséld el neki ezeket és költözz hozzá, hacsak egy időre is. Anyukádnak pedig segítségre, pszichológusra lenne szüksége.
2015. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Így van. Az előttem lévő jól írja, hogy azt tölti ki rajtad, amit apukádtól kap. Én is arra gondoltam, hogy apukaddal milyen a viszonyod? Ha jó, akkor nyugodtan beszéld meg vele a dolgot.
2016. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Pont ezt a helyzetet élem át én is... Velem is ez történik. Sokat sirok ez miatt. De te kel legyél az erős. Tudom hogy nehéz, de erőss kell legyél magadért. Mert egy adott pillanatban fog jönni egy olyan személy akiért érdemes lesz harcolni. 16/L
2016. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom az Időtlen Szerelem sorozatot. Na abban is ez a téma:) és lehet hogy ha megnézitek rájöttök hogy van miért harcolni az életben :D
2019. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!