Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg otthon...

Hogy mondjam meg otthon anyámnak hogy kiszeretnék menni pénteken kicsit inni a Parkba és mondjuk csak fel 9kor hazaérni pénteken? 15/F

Figyelt kérdés
Ti mondtatok az első ilyen estenel? Az a baj hogy a bátyám biztos majd elkezdi hogy megyek drogozni meg ilyeneket,miközben nem igaz.. Szóval segítsetek. Hazibulikba elenged anyám. Légyszíves segítsetek :D

2015. máj. 9. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

15 evesen szerintem meg ne akarj ilyen engedmenyeket kicsikarni. De persze a maganugyed!


Azert azt megkerdeznem, ha mar felnott lennel es lenne egy 15 eves gyereked, akkor te jo szivvel elengedned a gyerkocodet pialni a parkba?

2015. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ígérd meg neki, hogy magaddal viszed a nyelvtankönyvedet is. Hátha ezzel meghatod és elenged.
2015. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

1. Rossz kategória.


2. A park szót kis kezdőbetűvel írjuk.


3. Nálam nem volt első ilyen este, 15 évesen nem a piáláson járt az eszem.


4. Hogy azért válaszoljak: "Anya! Szeretnék kimenni pénteken kicsit inni a parkba, és mondjuk csak fél 9-kor hazaérni."

2015. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Apad helyeben en leulnek veled palinkazni ... valami ocsmany szar palinkat ... jol berugatnalak ... es nagy valoszinuseggel sokaig elmenne a kedved a pialgatastol a parkban :)
2015. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
hát nem tudom.. szigorú szülőnek tartom magam, de én elengednélek. de csakis fél 9ig, és ha nem érsz haza, vagy nagyon berúgsz akkor elfelejtheted hogy bárhová is elengedjelek.
2015. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

15 évesen nem is tudsz piát venni.

Ha el akarsz menni ne azt mondd, hogy inni akarsz menni, hanem azt, hogy a barátaiddal el szeretnék elmenni a parkba, esetleg megisztok egy sört/bort (naivan feltételezem, hogy ennyiről lesz szó és 15 évesen nem töményet akarsz inni). Mindenképpen érj haza időben és ne rúgj be semmiképp.

2015. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Inni???????? 15 évesen? Megérteném, ha abban a bizonyos parkban a barátaiddal, barátnőiddel szeretnél találkozni, focizni, gördeszkázni, jót beszélgetni, kézen fogva sétálni egy lánnyal, de hogy az oda meneteled célja kifejezetten az IVÁS legyen...ez elképesztő, kedves 15 éves srác. A szüleid helyében én sem engednélek el.
2015. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Mi mar ugy 7-8.altalanosban megprobaltunk pialni es cigiztunk is (ma mar semmi olyan piat nem tudnek lenyelni amitol akkoriban jol berugtam) ... de nem emlekszem, hogy engedelyt kellett volna hozza kerni. Elmentunk bandazni (akkoriban csavargasnak hivtak) mint rendesen es kesz. Ha barmikor elkestunk otthonrol: repult a pofon, ha eszrevettek a pialast, vagy megereztek a cigizest, akkor a pofon melle jott a szobafogsag is.
2015. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

szerintem a kérdező a Park szórakozóhelyre gondolt, azért írta nagybetűvel :)

nem tudom, nekem sosem kellett engedélyt kérnem, ha el akartam menni szórakozni, mondtam anyának, hogy megyek, itt leszek, ekkor jövök, kikkel megyek, és mentem.

És simán kiadják a 15 évesnek a piát :D

2015. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Nyilvánosan nem lehet inni. Haveromat meg is büntették.


Nem értem mi a baj a házibulikkal, üljetek össze valakinél akinek a szülei megengedik és igyatok ott.


Vagy amennyiben a Park egy szórakozóhely neve érvelj azzal, hogy este kilenckor gyakorlatilag senki nem lenne ott rajtatok kívül.

2015. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!