Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

3 hónapon belül betöltöm a 17. életévemet.

A párommal már egy ideje élünk nemi életet és el szeretném mondani a szüleimnek, mert probléma lépett fel a párkapcsolatomban (nem, nem lettem terhes mielőtt valaki ezt kérdezné). Viszont nem tudom, hogy hogyan mondhatnám el nekik. Elég régimódiak, de nem annyira, hogy azt mondják, hogy "majd csak ha gyűrű lesz az ujjamon". Csak... mikor ez a téma jön elő, akkor mindig azt mondják, hogy csak okosan csináljam, és hogy még gyerek vagyok ehhez, és hogy bíznak bennem hogy "nem adom magam olyan könnyen". Viszon úgy nem állhatok eléjük, hogy "anyu, apu már nem vagyok szűz... sőt.. többször is csináltuk már"



2015. máj. 10. 12:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem annak idején annyit mondott a lánykám, hogy Apafej, nagylány lett a kicsi lányodból. Mit szólsz hozzá? :))
2015. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%

Várjatok még akkor pár hónapot,hogy a szüleid meggyőződjenek róla,hogy elég erős már a kapcsolatotok a barátoddal.Közben pedig egy megfelelő alkalommal közöld velük,hogy már éltek nemi életet.

43F

2015. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Hívd át a barátodat és kezdjetek el iszonyat hangosan szexelni miközben a mocskos szavaid és kéjes sikolyaid betöltik a házat.
2015. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Párod kora ?
2015. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
62%
Sokan inkàbb a külvilàg előtt akarjàk a dolgot titkolni, mert szégyen h pasi jár nâluk dugni..m
2016. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!