Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha a 17 éves...

Hogy fogadnátok, ha a 17 éves lányotok ilyet találna ki? Támogatnátok?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány. Sosem tűntem ki a tömegből, mindig én voltam az, aki "elveszett" a barátnői mellett, de ezen most változtatni szeretnék. Eddig sosem költöttem vagyonokat a ruháimra, mert nem éreztem szükségét, de most szeretném felújítani a ruhatáramat, külföldi boltokból vásárolni, amik tényleg nem New Yorker minőségűek és lecserélni az együtteses pólókat, bő pulcsikat nőiesebb dolgokra.

A tornacipőimet szeretném magassarkúakra cserélni (15 cm-es sarkú cipőben is bénázás nélkül tudok járni) és kipróbálnám, milyen a műszempilla is (a 3D-s, nem a soros, tincses).


Már néztem pár oldalt, ahonnan rendelhetnék, csak néhány nem szállít Magyarországra, így mondjuk úgy csinálnám, hogy apa, vagy a nagynéném címére mennének a csomagok, ők pedig továbbküldenék nekem.


2014. dec. 28. 15:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondanám, hogy: Lányom, te tiszta idióta vagy, de ha van rá pénzed, akkor nem szólok bele.
2014. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

őszintén?

Nem tartanám jó ötletnek... gondolod, hogy ettől más, ettől jobb, menőbb leszel?

Senki nem fog másképp hozzád állni, csak a külsőd lesz más. Ráadásul kapsz millió megjegyzést arra, hogy milyen szánalmas próbálkozás volt, amitől még rosszabbul érzed majd magad.


Ne akarj más lenni, inkább keress olyan barátokat, akik mellett nem érzed elnyomva magad, keresd meg azt az időtöltést, ami te vagy.


Nyilván nem lesz bajod néhány új ruhától, de küsőleg gyakorlatilag személyiséget váltani hatalmas butaság.

2014. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

17 évesen ha belülről érzed, hogy változni kéne, akkor támogatnám a nőiesebb stílusra váltást. A legtöbben amúgy is ekkor nőnek ki az együtteses póló korszakból.

De elbeszélgetnék veled, hogy ettől nem leszel menőbb, ettől nem fogsz kitűnni. A fiúk lehet, hogy jobban fognak rád figyelni, de olyannal ne állj szóba, akinek eddig sem kellettél.

Felesleges szerintem külföldről hozatni a ruhákat, Magyarországon is lehet jó darabokat kapni, minőséget is.


A műszempilláról próbálnálak lebeszélni és az állandó magassarkúról is. Lapos cipők között is vannak nőiesebbek, és iskolába kényelmesebb is.

2014. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%

Ezzel nincs semmi baj, persze h tamogatnam.Az en szuleim is tamogattak amikor 5 evig voltam punk, es azt is amikor megvettem az elso magassarku cipomet amiben egy orat botorkoltam a tolunk fel orara levo buszmegallohoz, es vegul apu vitt utana suliba:)))


Aztan megkaptam eletem elso designer kollekciojat, Parada taskajat, azt is tamogattak mindezt azert mert az onkifejezesre neveltek:-))Voltam anno tok kopasz is (trauma ert) utaltak, de nem oteltek el erte, volt egy deszkas korszakom amikor egy even at ripityara tortem magam, volt kek es mindenfele hajam, most pedig egy ceg masodik embere vagyok es jol erzem magam az altalam valasztott elegans ruhakban:-))


Szoval hajra, idobe telik amig az ember megtalalja onmagat:-)))

2014. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ettől más lesz majd minden. A fiúk, férfiak másképpen állnak majd hozzám, ha megyünk valahová, nem leszek észrevétlen.

Az nem hiszem, hogy szánalmas lenne, amikor valaki elkezd nőiesen öltözködni.

Nem a barátnőimmel van gond, mert a barátságunk nagyon jó és bármiben számíthatok rájuk. Attól nem rossz barátnők, mert magukra vonják a figyelmet, ezt akaratukon kívül teszik.

2014. dec. 28. 15:49
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
4-es vagyok mindent elgeltem, Prada egyebkent es nem az elgepelt verzio😄
2014. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Én örülnék, ha a majdnem felnőtt lányom elkezdene kissé nőiesebben öltözni, és nem rejtegetné magát bő cuccokba, amit a legtöbb kamasz tesz, mert szégyelli a változásban lévő testét. Örülnék, hogy megjött az önbizalma, és kezd kibékülni saját magával. Tanácsokat adnék neki, elmehetnénk együtt vásárolni.


Azt nem támogatnám, hogy minden nap magassarkút hordjon egészségügyi okokból, de természetesen vehetne fel alkalmakkor, de nagyon szép és nőies lábbelik vannak lapos talppal is, vagy kisebb sarokkal nagyon elegáns csizmákat lehet kapni ilyenkor télen, ezek akár minden nap hordhatóak, mert ortopédiailag egészségesebbnek tartják az orvosok a 2-5 centis sarokmagasságot, mint a teljesen laposat.


A 3D pillával sincs gond, amikor nekem fent van, jóval kevesebbszer sminkelek, mert úgy ébredek fel, mintha már tussal ki lenne húzva a szemem, a sűrűsz szempilla optikailag ilyen hatást nyújt. A bőröm pedig eleve nem problémás, így másra nincs is szükségem.


De a rendelésről lebeszélném, mert macerás, hogyha esetleg nem jó a méret, vagy nem áll jól neki egy fazon, akkor vissza kell küldeni, vagy eladni, stb. Szerintem ha valaki még most bontogatja a szárnyát és nincs kialakult stílusa és képe arról, hogy mi áll neki jól és mi nem, akkor érdemesebb próbálgatva vásárolnia, hogy el tudja dönteni, valóban jó befektetés-e az adott ruhadarab, vagy csak vállfán néz ki jól.

2014. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

A fiúk, férfiak másképpen állnak majd hozzám, ha megyünk valahová, nem leszek észrevétlen.


aztán meg majd kiírod a következő kérdést, hogy csak a külsődért kellesz neki, brühühü...

2014. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Részben igen, részben nem.


Abban támogatnám, hogy nőiesebb legyen, de abban nem, hogy ezt 15 centis magassarkúval, műszempillával, és esztelen külföldi vásárlással érje el!

2014. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Az teljesen normális, hogy egy ilyen idős lány egyik napról a másikra akár megváltoztatja az öltözködését. Ebben támogatnám is. Viszont a támogatás nem azt jelenti nálam, hogy nyakló nélkül százezreket verünk el ruhákra. Öltözködjön nőiesen annyi pénzből, amennyit eddig is szánni tudtunk a ruházatára (még ha esetleg ő nem is élt a lehetőséggel, mert kevesebbel is beérte), vásárolni is szívesen elmegyek vele, de csupán mert gondol egyet, nem fogok kifizetni ruhákra annyi pénzt, mint amennyit máskor évek alatt sem költenék ilyesmire.
2014. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!