Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem igazságtalanok?

Csak szerintem igazságtalanok?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon elkényeztetik a 10 éves hugomat és kivételeznek vele. Folyamatosan azt hallgatom, hogy róla kéne példát vennem, mert ő kívül-belül mennyire tökéletes én meg vagyok az el******* lányuk. Egy szobába vagyok vele, de az enyém a szoba sarka, amúgy minden az ő cuccaival van tele és sosincs rend, mert hiába pakolok össze, áthozza a barátnőit és 5 perc alatt felforgatják a szobát. Van egy hatalmas ágyunk, éjszaka mégis összerugdos és az ágy sarkába kuporgok, mert elfoglalja az egészet, ha meg arrébbrakom akkor ő meg a szüleim vannak felháborodva, hogy miért költöm fel. Most kapott tabletet, meg új gépet, nekem van egy laptopom, amit folyamatosan elvesz, hogy ő most azon akar játszani és a szüleim is rámparancsolnak, hogy adjam oda neki, miért nem elég Nekem a telefon. De, ha én az ő dolgait használnám...

16/L


2015. máj. 15. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondjuk, hogy nem, attól neked jobb lesz? Ha valami nem tetszik állj a sarkadra.
2015. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen jobb lesz, mert itt azt hajtogatják, hogy én nem tudok alkalmazkodni soha senkihez.
2015. máj. 15. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert az ilyen tortenetek mindig erosen tulzoak, es egyoldaluak.
2015. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nalam nem:D
2015. máj. 15. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy egy szobában vagytok?
2015. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ket szobas csak a lakasunk
2015. máj. 15. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy egy ágyban alszotok??
2015. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!