Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy ha anyám...

Mit csináljak hogy ha anyám állandóan idegesít?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok és csinálok valamit, akkor is azt mondja hogy nem csinálok semmit. Igazából nem is szeretek neki segíteni, mert ha segítek is azt mondja hogy nem jól csinálom, meg ilyesmi. Kinézőben van egy álláslehetőség is, amit lehet megkapok, lehet hogy nem, de ő már azzal biztat, hogy biztos béna leszek, nem fogom tudni ellátni, szégyent hozok rá.
2015. máj. 19. 11:52
 1/3 anonim válasza:
61%
Sajnos anyukád beteg. Pszichológusra lenne szüksége, de gondolom ő ezt nem látja be. Amennyire tudod ignoráld.
2015. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
75%
Az elottem levovel ertek egyet. Nem normalis ha egy embernek az anyja igy reagalja a dolgokat. Szerintem egy anyanak az a dolga hogy biztassa a gyereket nem pedig hatraltassa. Probaljatok meg beszelni errol a dolgokrol hogy sosem eleg amit csinalsz.
2015. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ezért jó, hogy az embernek van anyja.


Az égadta világon mindent rá lehet fogni egész életünkben, hogy azért vagyok ilyen-olyan -be lehet helyettesíteni akármi rosszat- ,mert az anyám ....

És még azért azért is jó, hogy van az embernek anyja, mert ha ilyen-olyan jók vagyunk akármiben, akkor mondhatjuk, hogy az anyánk ellenére vagyunk olyanok.

Komolyan.

2015. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!