Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hassak a szívére?

Hogyan hassak a szívére?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyok a párommal, komolyak a szándékok ( osszekoltozes, gyermek vallás vallás). Azonban édesanyám nagyon ellene van a páromnak. Miért? Azt mondta a modoraval nincs baja, illedelmes, segítőkész. De a kinézete pl., hogy ronda! Pedig szerintem ezt nem lehet kijelenteni. Nincs szakmája, de ez annyira nem is érdekli, csak hogy dolgozzon. Állandóan azzal szekal mit eszek rajta, hogy van gusztusom hozzá. Miért ölelem ha elbucsuzok tőle, miért adok szájra puszit.... Van egy betegbetegsége ami valószínűleg genetikai, de csak egy tünete van, ami már gyógyul. Mondtam neki erősen gondolkozzon hogy tud ilyent mondani, és hogy felszínes. Erre a reakció: ez az igazság amit ő mond és persze.. Nem tudja a szándékokat, de elakarjuk mondani. De azt is mondta véletlenül se hozzunk össze gyereket, mert genetikai szar lesz. El vagyok keseredve.
2015. máj. 19. 18:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ki kérte, hogy bárki igazat adjon? Tanácsot kértem, nem pedig kioktast, azt hittem ez világos. Nem durcizok, csak elmondtam a véleményem, hogy sajnos elég sokan rosszindulatúak vagytok, és úgy nyilatkoztok mint egy kiskorúrol. Empátiaval rendelkező ember nem nézi azt hogy fiatalabb e az illető és az egyenesen arányos azzal hogy tapasztalatlan. És főleg nem von le következtetest, s nem ítelkezik. Megsugom: nem csak én pontoztam le a választ, már előttem alacsony százalékon volt. Én nem "hisztiznek " a lepontozas miatt, hiszen mindenki más, más véleménnyel. Azt hiszem jogosan írtam azt, hogy sok ember ítelkezik, és cseppet sem az adott kérdésre válaszolva, kioktato stílusban lép fel. Nincs jogom reagálni a "válaszaitokra "? dehogynem, és ha te ezt hisztiznek gondolod, lám legyen így ( teljesen kulturáltan reagáltam)
2015. máj. 20. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!