Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem a szívére...

Ha valaki nem a szívére hallgat, az elöbb utóbb megbánja? Eljön az a pont amikor ésszel nem tudod felülírni a szívet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel valaki pl a pénz miatt egy másik párt választ,miközbe szíve szerint egy másik emberrel lenne.Az elöbb utóbb így is úgy is vissza üt valahogy?

Mit gondoltok,meddig lehet ésszel felülírni a szívet?


2014. dec. 10. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Inkább az eszedre hallgass!
2014. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy fontos döntésben mind az észnek, mind a szívnek egyaránt jelen kell lennie, mert mindkettő hiánya kikezdi a kapcsolatot.
2014. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
A szívedre hallgass!! Így sose bánsz meg semmit, hisz egyszer boldog voltál azért a valamiért, amit választasz.
2014. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én képtelen lennék rá.

Volt egy párom, aki mindent megadott, amit csak akarhattam - finom ételek, szép ruhák, ékszerek, hétvégente szórakozás (mozi, pub), állt mindent pénzügyileg, amit valahol ettem\ittam - de nem szerettük egymást igazán. Csak hittük.

Most olyannal vagyok, aki ugyanolyan szerencsétlen anyagilag, mint én, mert még iskolás, de szerelmes vagyok, és boldog. Nem minden az anyagi háttér. Ne menk hozzá egy gazdag vénemberhez, hogy majd mellette legyen egy fiatalabb szeretőd. Nem leszel boldog.

2014. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát ez teljesen kérdés függő. Párválasztásban is. Lehet, hogy beleszeret az ember valakibe, aki a kapcsolat közben pl alkoholista lesz, de még látod benne azt akit szerettél... akkor is ott kell hagyni (már ha nem tesz semmit, hogy leszokjon), tehát itt az észre. De egyébként szerintem párválasztásnál a szívre.

Viszont vannak mást típusú kérdések, amiben nem. Pl az üzletben nincs barátság, de itt is belevisz az ember szívet.. én pl nem tudnám megtenni a barátaimmal, hogy kicseszek velük az üzlet érdekében, de azt igen, hogy akármennyire is hozzájuk húz a szívem, de mással társulok pl, ha számomra az előnyösebb.

2014. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom, hogy az erzelem a fontos! Minden embernek onmagarol kell gondoskodnia, soha nem ugy tarsat valasztania, hogy majd megkapja attol, amit szeretne stb. EGy erdek kapcsolat soha nem lesz tartos! AMikor mar kielgitette a fizikai vagyat az illeto, akkor mar felebred, s radobben arra, hogy erzelemmentes kapcsolatban el!
2014. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"Tegyük fel valaki pl a pénz miatt egy másik párt válasz"


Eddig olvastam. NŐK!

2014. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
39%
Tegyük fel, valaki kifogástalan külső miatt egy másik párt választ! - Férfiak
2014. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Be lehet fejezni ezt a pénz-nők! és külső-férfiak! általi általánosítást. Röhejesek vagytok.
2014. dec. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőre kell hallgatni. Hiszen vannak érzelmeink, de nem szabad vakon, eszetlenül csak azokat követni. Semmilyen végletes döntés nem jó, és a későbbiekben meg lesz a következménye.
2014. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!