Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ebben az esetben nem...

Ti ebben az esetben nem éreznétek azt, hogy befásult a gyereketek? 12/L

Figyelt kérdés

Az álmom az, hogy felvegyenek egy suliba, barátokat szerezzek, új dolgokat tanulhassak, és kitűnő tanuló legyek. Természetesen teszek is érte, rengeteget tanulok és nyitott vagyok az emberek felé.

A szerelem viszont egyáltalán nem szerepel a terveim között és ez már ezer éve így van. Ha valaki a fiúkról kérdez, akkor egy tőmondattal lezárom a beszélgetést és témát váltok.



2015. máj. 19. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez azért van, mert még csak 12 éves vagy:) Idővel változni fog.
2015. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
12 éves vagy. Neked nem a pasizás a "dolgod" hanem a tanulás, barátszerzés :) szerintem nagyon jól csinálod, ez nem befásulás. A szerelemre ugyan még ráérsz, viszont az majd magától jön ha jönnie kell, azt nem lehet befolyásolni, hiába nem szerepel a terveid között:)
2015. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nekem sem nagyon szerepel a szerelem a terveim között, még jó ideig nem. Ami mostanában megy... Több osztálytársam már 3 fiúval is járt... :)
2015. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha úgy 4-5 évvel idősebb lennél, akkor talán aggódnék. 12 évesen teljesen normális dolog, majd változik, amikor igazán beindulnak a hormonok.
2015. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A húgom is ilyen volt két éve.

Most már a reménytelen szerelmet éli át szegény. :(

Még kicsi vagy a fiúkhoz.

2015. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Oszalytarsam is ilyen volt, es most is ilyen.

Sajnalom szegenyt mert annyira vissza fogott es csendes ami annyira nem lenne nagy problema csak alig van elete. Ezt egyaltalan nem sertes hanem teny. Masbol sem all egy napja, csak a tanulasbol meg simsezik max 1 orat a gepen.

De ha neki igy jo akkor nem szolok bele, csak gondoltam leirom a tapasztalatomat kulso szemlelokent. (15 eves amugy)

Es nem azt mondom hogy pasizzon ossze vissza de azert baratokkal lehetne neha...

2015. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

12 évesen minek pasi? Engem ilyen 14 éves koromtól kezdve nyaggattak anyám és az ismerősök hogy na és a fiúk? én meg néztem hogy wtf, mit akarnak ezek tőlem.

Majd eljön annak is az ideje. Most tanulj, barátkozz, légy nyitott, ennek van ideje.

A pasik ráérnek akkor ha tényleg tudsz velük kezdeni valamit (a korodbeliek kb. gyerekek még, hiszen te magad sem vagy sokkal több, mint gyerek.)

2015. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

12 éces kislány vagy könyörgöm, ilyen korban én még játszottam (nem a gépen), olvastam és GYEREK voltam. Eszembe nem jutottak volna a fiúk.

Máskülönben a szerelemmel nem lehet tervezni, ebből totálisan lerí, hogy nagyon gyerek vagy még és elképzelésed sincs a való életről. Sem a befásult szó igazi jelentéséről, mert köze nincs a kérdéshez...

2015. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a normális ahogyan te viselkedsz.

Nem pedig az hogy a 12 évesek kikenik magukat és csak a divat a fontos meg a pasik.

Neked lesz jövőd, mert gondolsz rá! Jó irányba haladsz!

2015. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, emberek, ez nem egy 12 éves kislány...
2015. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!