Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy ereznetek magatokat ha...

Hogy ereznetek magatokat ha ezt mondana a gyereketek?

Figyelt kérdés
A gyerek negy eves. Az anyja neveli de az apa is reszt vesz a nevelesben ugy erezte hogy jo a kapcsolatuk. A parjaval kozos gyereket tervez az apa. A gyerek azt mondta az apanak hogy te csak arra vagy jo hogy mindent megvegyel nekem. Biztos hogy az anyja mondta neki de akkor is olyan furcsa. A gyerek tenyleg igy erezheti?
2014. nov. 2. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Egy négy éves még csak utánoz. Ez nem a saját gondolata.
2014. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Kapna egy nagy maflást, aztán elgondolkodna, mit beszél. Ha 4 éves, ha nem.
2014. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

A gyerek csak kicsi, és hallja az anyja beszédét amit másoknak mond.


Ez bukta. De nem ám kicsi-a gyerek anyjának.

2014. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
2 Itt a gyerek nem hibás, azt mondja amit otthon lát és hall.
2014. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

2-es, téged is így neveltek? Majd jól felrúglak ha nem szeretsz!

Az senkiben sem merül fel, hogy az apa a hibás? 4 éves, még nem tudja, hogy a jómagyar családban általában utálják egymást az emberek, csak hát ezt nem mondjuk egymás szemébe...

Érzelmileg nem kötődik az apjához, ez az apa hibája.

2014. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Ha az apa nem foglalkozna vele nem érdekelné amit mondd. De te jobban tudod hogy mások mennyit foglalkoznak a gyerekkel.
2014. nov. 2. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Apuka ne foglalkozzon ezzel. Ahogy mar mas is irta, ekkora gyerek ilyet csak hallas utan mond. Anyukaval lehet beszelni rola, de a gyereket hagyd ki a jatekbol.
2014. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Beszelni kell vele azert az megsem allapot hogy igy nevelik.O a szulo nem normalis ha ezt mondja rola a gyerek hogy tanul igy tiszteletet?
2014. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Azert egy 4 evesnek is van mar gondolata,erzesei. Lehet az apa ugy erzi törödik vele,de a gyerek ezt maskepp latja. Lehet apa ajandekot sokat vesz pedig a gyereknek nem csak az kell. Fiam 5 eves es mondott mar furikat az apjanak,annak ellenere hogy tölem csak azt hallja apa szeret teged,te is szeresd. Kisfiam elmondta nekem hogy apja nem ugy törœdik vele ahogyan ö szeretné. Megveszi neki amit kér,bar en ezt sem helyeslem,ennek ellenere a kicsi azt mondta apa ugy erzi nem figyel ra elegge. Ennyit arrol hogy kicsi gyereknek nincsenek gondolataik,nem talal ki ilyet. Termeszetes hogy az apanak rosszul esik,de talan kicsit magaba is kellene neznie mert amit ö jonak,elegnek erez nem biztos hogy az is. En leültem beszelni az exferjemmel,es elmondtam neki ezeket,belatta hogy igazam van. Szerintem apa is nezzen magaba,kerdezze meg a kicsit miert mondta ezt,hidd el okosabban fog valaszoni mint hinned. Csak nem szabad ugy rakerdezni hogy ugye anya mondta ezt mert akkor ugyis ravagja hogy igen. Nem is ertem apa miert nem ült le vele megbeszelni.
2014. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2 - es, te inkabb ne vallalj gyereket ha csak ennyi esz szorult beled. Ez lenne am a szuloi logika...


En ugy gondolom, hogy bar lehet hogy a gyerek felfogja es komolyan is gondolja amit mond, de nem magatol talalta ki. Azt tudom elkepzelni, hogy az anyja vagy valaki mas a kornyezetebol erre tanitja. Sajnos egy kicsi gyereket nagyon konnyu befolyasolni...

2014. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!